3 zestawy do manicure, które ułatwią Ci robienie hybryd

3 zestawy do manicure, które ułatwią Ci robienie hybryd

Samodzielne robienie manicure hybrydowego nie jest trudne, ale możesz je sobie jeszcze bardziej ułatwić. Pomogą Ci w tym zestawy do manicure, które są przeznaczone do samodzielnego użytku. To rozwiązania tanie, wygodne i dla każdego! Zarówno dla osoby początkującej, jak i bardziej zaawansowanej. Który zestaw wybierzesz dla siebie?

Zestaw do manicure hybrydowego z lakierem 3w1

Dopiero planujesz rozpocząć przygodę z hybrydami? Na początek możesz wybrać zestaw startowy z wygodnym lakierem One Step Hybrid. To wyjątkowa formuła, która pozwala na robienie manicure hybrydowego tylko jednym produktem! Nie potrzebujesz lakieru bazowego, ani topu. Wszystkie trzy warstwy robisz lakierem kolorowym 3w1. To jeszcze jednak nie koniec dobrych wiadomości!

Lakiery 3w1 możesz kupić w zwykłej buteleczce albo wygodnym pisaku do paznokci. To o wiele wygodniejsza i naturalniejsza dla dłoni forma. Dzięki niej możesz zrobić manicure bardziej precyzyjnie i dokładnie. A przy tym całkiem wygodnie. Teraz kupisz także startowy zestaw do manicure hybrydowego z lakierem 3w1! Wszystkie niezbędne akcesoria, w tym lampę dostaniesz w ekonomicznej paczce, która jest o wiele tańsza niż pojedyncze produkty. 

Wygodny zestaw do zdobień na paznokciach

Jeżeli zwykłe malowanie paznokci na jeden kolor Cię znudziło, spróbuj zrobić na nich ciekawe zdobienia. W sieci znajdziesz mnóstwo inspiracji, a niektóre z nich są naprawdę bardzo proste. Do wielu zdobień wystarczy cieniutki pędzelek albo gąbeczka. Możesz z ich pomocą zrobić łatwe ombre, trudniejszy manicure francuski albo nawet skomplikowane malunki z detalami. 

Jeśli zamierzasz ćwiczyć zdobienia na swoich paznokciach, masz do dyspozycji zestawy do manicure ze zdobieniami. W przykładowym zestawie znajdziesz: kolorowy lakier hybrydowy, żel do zdobień, precyzyjny pędzelek i gąbeczkę. To pozwoli Ci stworzyć każdy rodzaj zdobień, jaki tylko sobie wymarzysz. Pamiętaj, że trening czyni mistrza. Być może obudzisz w sobie nową, skrywaną wcześniej pasję!

Bezpieczny zestaw do ściągania hybryd

Jeśli robisz hybrydy regularnie, musisz je także regularnie usuwać. Produkty i akcesoria do tego przeznaczone są jednorazowe, więc na pewno często uzupełniasz ich zapas. Żeby zaoszczędzisz, kupuj gotowe zestawy, w których znajdziesz wszystko, co niezbędne: aceton, folie z wacikami bezpyłowymi, pilniczek, polerkę i drewniane patyczki. Taki zapas starczy Ci na dłużej, a wszystko produkty będą się zużywały równomiernie.

Jak widzisz, na rynku znajdziesz przeróżne zestawy do manicure, a każdy z nich spełnia inne oczekiwania. W zależności od tego, czego Ci potrzeba, możesz wybrać idealny zestaw dla siebie. Pamiętaj, że to zawsze opłaca się bardziej niż zakup pojedynczych produktów. Zestaw jest też świetnym pomysłem na prezent. Ucieszy się z niego każda pozytywna paznokciowa maniaczka. Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. 

Dodaj komentarz