5 must have na wiosenny spacer!

5 must have na wiosenny spacer!

Piękna pogoda zdecydowanie zachęca do spacerów – szczególnie w czasach izolacji. Jakie stylizacje wybranie na piesze wojaże, by było wygodnie i stylowo?

Wiosna to idealna pora na spacery i nawet zaistniała pandemia nie zniechęci nas do pieszych wycieczek. Pogoda zdecydowanie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, zwłaszcza gdy temperatury są jeszcze umiarkowane. Jeśli chcesz częściej korzystać ze świeżego powietrza i wprowadzić spacery do swojej codziennej rutyny, to sprawdź, jak wyglądać na nich modnie i czuć się naprawdę wygodnie. 

Lniana koszula

Wiosna to najwyższy czas, by wyjąć z szafy lnianą koszulę. Ten element garderoby to prawdziwa podstawa zawsze wtedy, gdy robi się ciepło. Lniana koszula wygląda modnie, dodaje stylizacji luźnego charakteru, a do tego jest naprawdę komfortowa, szczególnie wiosną, kiedy w ciągu dnia błyskawicznie może zrobić się naprawdę ciepło. 

Len jest przewiewny i umożliwia skórze termoregulację. Tym samym jest o wiele lepszy do noszenia w ciepłe dni, kiedy jednocześnie zależy nam na wygodzie, ale i wyglądzie, który będzie w trendach. Lniana koszula sprawdzi się do chinosów, w zestawieniu z trampkami i lekką kurtką.

Chinosy 

Chinosy to typ komfortowych spodni, które są uszyte z miękkiego materiału. Cechują się one ukośnymi kieszeniami z przodu oraz wpuszczanymi z tyłu. 


Dostępne są w przeróżnych wzorach, jak i kolorach i stanowią must have w większości męskich szaf. Nic dziwnego, bo to przewiewne i wygodne spodnie, które idealnie sprawdzą się na wiosenne spacery. 

Chinosy są na tyle uniwersalne, że można zestawiać je na naprawdę wiele sposobów. Pasuje do nich koszula, czy prosty T-shirt. Z powodzeniem sprawdzą się na spacer, randkę, czy do pracy, w której nie obowiązuje ścisły dress code. 

Trampki

Trampki na wiosenne to obuwie zdecydowanie podstawowe. Jest ono nie tylko komfortowe i łatwe do zestawienia z resztą garderoby, ale także stają się elementem, który może zdefiniować całą stylizację. 

Trampki dostępne są w tylu wersjach kolorystycznych, jak i modelach, że w zależności tylko od nich można stworzyć zupełnie odrębne zestawienia. 

Lekka kurtka 

Skórzana ramoneska, kamizelka czy cienka wiosenna kurtka wystarczy, by udać się nawet na całodniowy spacer. Można ją dobrać do reszty stroju, tak by była tylko tłem bądź zdecydować się na odwrotny zabieg i ją wyeksponować. 

W zestawieniu z chinosami, trampkami i koszulą sprawdzi się rewelacyjnie, jako strój na spacer, jak i inne codzienne okazje. Komfortowy, jednak na tyle przemyślany, by bez problemu mieć zastosowanie w innych codziennych sytuacjach. 

Bluza 

Często wiosną jest na tyle ciepło, że nawet nie potrzeba lekkiej kurtki. Wtedy idealna będzie bluza. Aktualnie bardzo modne są bluzy o intrygującym wzornictwie. Szybko mogą stać się one punktem centralnym stroju. 

Na wiosnę warto zadbać o to, by w szafie znalazły się komfortowe ubrania z dobrych materiałów, które zapewnią wygodę noszenia. Doskonale sprawdzi się bawełna, len, czy wiskoza. Takie ubrania będą przyjemne w noszeniu w różnych temperaturach, a także przy ich zmianach, co wiosną jest bardzo częste. 

Na spacer dobrze zatem dobrać strój gwarantujący wygodę. Tym samym niezbędnym must have są chinosy, trampki, lniana koszula i okrycie wierzchnie. Tyle wystarczy, by prezentować się naprawdę modnie. Klasyka wciąż jest w trendach i nic nie zapowiada, by cokolwiek się zmieniło. 

Dodaj komentarz