5 najlepszych komedii z 2019 roku, dzięki którym zorganizujesz udany maraton filmowy

5 najlepszych komedii z 2019 roku, dzięki którym zorganizujesz udany maraton filmowy

Planujesz maraton filmowy z przyjaciółmi, ale nie masz pomysłu, które filmy wybrać? Z pomocą może przyjść telewizja przez Internet i nasz ranking. Poznaj pięć najlepszych komedii z poprzedniego roku!

Planeta Singli 3

Aż trudno uwierzyć, że to już koniec perypetii Ani i Wilka. „Planeta Singli 3” weszła do kin dokładnie 8 lutego 2019 roku jako ostatnia odsłona miłosnej historii tych osób. Tym razem ma się odbyć wesele znanej pary, które jednak wydaje się wisieć na włosku. A wszystko przez rodzinę z iście południowym temperamentem.

Jak romantycznie!

To naprawdę niezwykły film w niezwykłej obsadzie. Komedia, która spodoba się wielbicielom Shreka i innych filmów przełamujących księżniczkowe, romantyczne schematy. „Jak romantycznie” sprawia, że wszystkie typowe elementy z komedii romantycznych stają się przerysowane i po prostu prześmieszne.

Green Book

Zdobywca Oscara „Green Book” to jeden z piękniejszych filmów o przyjaźni i tolerancji, a zarazem jeden ze śmieszniejszych. Ambitne kino, wybitni aktorzy, wspaniała muzyka, a w tle lata 60. w USA. Ta niezwykła opowieść idealnie sprawdzi się jako wstęp do wspólnego maratonu filmowego. Premiera filmu miała miejsce na początku 2019 roku.

Rodzina od zaraz

Klimatyczna, ciepła i naprawdę zabawna komedia „Rodzina od zaraz” to opowieść o małżeństwie, które postanawia zaadoptować dziecko. Opowieść skupia się na tym, co się wydarzy, jeśli w ich domu pojawi się nie jedno, ale trzy maluchy.

Czego pragną mężczyźni

Film jest odpowiedzią na „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem. W tej odsłonie Ali Davis może czytać mężczyznom w myślach i dowiaduje się o tym, czego oni naprawdę chcą. To opcja na wieczór wyłącznie dla dorosłych.

Wybranie filmów na maraton może nie być łatwe, ale telewizja przez Internet bardzo to usprawnia. Tak naprawdę dzięki dostępom do serwisów typu VOD możesz oglądać za niewielkie kwoty wszystkie filmy, także największe hity filmowe. Telewizja przez Internet, popcorn, kolorowe kanapeczki – oto przepis na wieczór idealny.

Dodaj komentarz