A Ty? Pod którą sceną będziesz za rok o tej porze?

A Ty? Pod którą sceną będziesz za rok o tej porze?

Gdy cały glob zamarł i wstrzymał oddech, kiedy świat obiegła informacja o pandemii COVID-19, w pierwszej kolejności raczej nie pomyślałeś o odwołanych festiwalach i koncertach. Martwiłeś się o życie i zdrowie – swoje i swoich bliskich. Ale kilka miesięcy po załamaniu się naszego dotychczasowego życia wracają wspomnienia letnich eventów, które do tej pory były w zasięgu ręki. Jeśli Ty też należysz do grona fanów, którzy na myśl o odwołanych festiwalach czują gorycz i rozczarowanie, śpieszymy z pocieszeniem – najlepsze wciąż przed nami.

Nic. I bardzo długo nic.

Chociaż najpopularniejsze festiwale i koncerty w tym roku obejrzymy poprzez streaming internetowy, gdzie w zaciszu własnego salonu, możemy bawić się do białego rana, organizatorzy największych eventów w Polsce i na świecie postanowili nie zawieść fanów.

Fani Alicii Keys zaledwie kilka dni temu dowiedzieli się, że artystka jednak pojawi się w Polsce. Organizator poinformował o wyznaczeniu nowego terminu koncertu, powodując szybsze bicie serca wielbicieli popularnej na całym świecie artystki. Skoro nie wszystko stracone, a – jak mawiał klasyk – najlepsze wciąż przed nami, przygotuj się na świeżą dawkę informacji muzycznych.

,,Nigdy nie rezygnuj z celu…

tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie’’. Zanim wygoglujesz kto to powiedział, przyznaj – trudno się nie zgodzić. Oczekiwanie na wydarzenia w 2021 roku może być nużące i mało atrakcyjne, ale biorąc pod uwagę całokształt sytuacji, w Polsce i na świecie, nabierz dystansu i potraktuj to jako dawkowanie emocji – cierpliwość popłaca.

Jeśli nadzieja umiera ostatnia…

to muzyka żyje wiecznie! I choć wszystkie Twoje ulubione festiwale przeniosły się do Internetu, w tym roku to Ty możesz poczuć się jak organizator. Spontaniczne imprezy, to niezapomniane wspomnienia, więc nie załamuj rąk i postaraj się wykorzystać niezliczony potencjał muzyki. Zaplanuj najlepsze domówki na swoim osiedlu i ciesz się muzyką, tak jak to możliwe. Zadbaj też o towarzystwo – do przyszłego roku masz mnóstwo czasu na zorganizowanie najlepszego koncertowego teamu ever! A kiedy już to zrobisz…

Prędko zaopatrz się w kalendarz na przyszły rok

Nawet jeśli sytuacja spowodowana przez pandemię zmusiła nas do przełożenia swoich planów, nie wykreślaj z kalendarza swoich marzeń – zaktualizuj go. Ustaw przypomnienie w telefonie, przyklej karteczkę na lodówkę. Pamiętasz jeszcze to przyjemne uczucie, gdy muzyka dudni Ci w uszach a serce przyśpiesza? Tak, to emocje towarzyszące brzmieniu ulubionego kawałka, granego prosto ze sceny przez Twojego ulubionego artystę.

Nie wszystko w życiu da się zaplanować i zarezerwować na rok do przodu. A co jeśli to właśnie te plany motywowały Ciebie do życia na co dzień? To Twoje marzenia, nie bagatelizuj ich. Jeśli Twój szef także nie przepada za nagłymi urlopami z dnia na dzień, zaskocz go i zaplanuj długi weekend na lipiec 2021. I kto tu jest świetnie zorganizowanym pracownikiem? Poza tym, w tym roku nieco zaoszczędzisz, prawda?

2021 – zapowiada się dźwięcznie!

Mimo, że tegoroczna edycja kultowego festiwalu Audioriver https://muno.pl/audioriver/ została odwołana, najlepsze wciąż przed nami. Festiwalowicze już teraz mogą rozejrzeć się u dystrybutora za najlepszym dla siebie karnetem. Festiwal, który cyklicznie odbywa się od 2006 r. w Płocku, zrzeszający turystów oraz tysiące fanów muzyki elektronicznej, został przełożony na przyszły rok.

15 edycja Audioriver odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021 roku. Organizator zapowiedział, że mimo odległego terminu eventu, line-up pozostanie bez zmian.  Niemałym zaskoczeniem jest, ku prośbie muzyko-maniaków – tradycyjny, dodatkowy dzień imprezy, który odbędzie się tydzień później, 1 sierpnia. Słynny Sun/Day to już tradycja wpisana w harmonogram imprezy. Zapowiada się potężna dawka muzyki i pozytywnej energii, na którą warto poczekać!

Za rok? To całe mnóstwo czasu – pomyślały tysiące

Planowanie w przód to domena cierpliwych, a nie każdy lubi czekać.  Ale jak to za rok? Za rok to ja już… Podobny schemat myślenia powiela wiele osób. Euforia oczekiwania na ważne wydarzenie opada wraz z upływającym czasem a emocje nie przypominają już tych, podczas rezerwowania biletów. Ty jednak mierzysz ponad schemat i wiesz, że najlepszy czas na zaplanowanie swoich marzeń jest właśnie teraz. Wspomnienia dobrze jest pielęgnować, ale jeszcze lepiej je tworzyć.

Widzimy się za rok. O tej samej porze.

Potraktuj drugą połowę tego roku jako czas na podładowanie baterii, zaplanowanie wydarzeń na kolejny, pełen wydarzeń i emocji rok. Lipiec 2021 – brzmi odlegle?

Nie czekaj na ostatni dzwonek i rezerwuj teraz.  Bilety dostępne są u dystrybutora muno.pl. Widzimy się pod sceną!

Dodaj komentarz