Alkohol na prezent ślubny – spersonalizowane etykiety i opakowania

Alkohol na prezent ślubny – spersonalizowane etykiety i opakowania

Nawet, gdy przyszła Para Młoda nie prosi swoich gości wprost o przyniesienie wina zamiast kwiatów, coraz więcej osób decyduje się na zakup alkoholu jako dodatku do prezentu. Niektórzy wychodzą z założenia, że jeśli nowożeńcy nie wypiją go sami, to poczęstują odwiedzających ich znajomych czy rodzinę. A jeżeli alkohol będzie miał dodatkową personalizację, może być po prostu potraktowany jako pamiątka.

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent ślubny, pewnie trafiliście już na oferty personalizacji opakowań na alkohol, poduszek, kubków, kieliszków na wino albo ręczników. Możliwości nadrukowania własnych napisów są w zasadzie nieograniczone, a goście chętnie z nich korzystają. Dlaczego? Ponieważ chcą stworzyć coś oryginalnego, pokazać Parze Młodej, że dobrze ją znają i jednocześnie, że włożyli w przygotowanie podarunku nieco więcej wysiłku niż tyle, ile wymaga zakup wina czy zestawu pościeli w standardowym sklepie.

Spersonalizowane etykiety

Alkohol na prezent ślubny, jeżeli ma być spersonalizowany, najczęściej zamawia się ze specjalną etykietą. W zależności od tego, jaki efekt chce się uzyskać, na etykiecie można nadrukować imiona Pary Młodej wraz z datą ślubu, krótkie życzenia z informacją od kogo jest to prezent, wspólne nazwisko nowożeńców poprzedzone napisem „Pani & Pan” albo własnoręcznie przygotowaną grafikę – np. zdjęcie narzeczonych.

Wybór gotowych projektów jest naprawdę bardzo szeroki, dlatego łatwo można dostosować spersonalizowaną etykietę na alkohol do stylu wesela. Para Młoda planuje przyjęcie w starej stodole? Zdecydujcie się na rustykalną grafikę. Nowożeńcy zgodnie z informacją na zaproszeniu po ślubie będą się bawić razem ze swoimi gośćmi w sali weselnej, która utrzymana jest w stylu glamour? Postawcie na błysk. Bardzo ciekawą opcją będzie również zamówienie etykiety na pierwszy rzut oka do złudzenia przypominającej oryginalną.

Chcecie kupić spersonalizowany alkohol na ślub? Pamiętajcie, że nie musi być to tylko wino – równie dobrze sprawdzi się whisky czy szampan. Sprawdźcie ofertę alkoholu z wyjątkowymi etykietami: https://podarujalkohol.pl/kategoria-produktu/slub/

Co jeszcze można spersonalizować?

Alkohol na prezent weselny trzeba także w jakiś sposób zapakować i tu również otwiera się pole do personalizacji. Jeżeli nie kupiliście wina albo szampana ze specjalną etykietą, bo szukaliście konkretnego rodzaju, który lubi Para Młoda lub chcieliście poszerzyć ich kolekcję trunków, możecie zamówić spersonalizowaną drewnianą skrzynkę na alkohol, jutowy woreczek z nadrukiem czy samodzielnie okleić tubę na butelkę.

A co jeśli wiecie, że np. przyszła Panna Młoda nie pije alkoholu? Obecnie bez problemu nawet w osiedlowych sklepach znajdziecie wina bezalkoholowe. Takie wino produkowane jest w dokładnie ten sam sposób jak wina z alkoholem, dlatego ma identyczny smak i aromat. Dopiero pod koniec procesu wytwarzania pozbawia się je alkoholu, stąd brak alkoholowego posmaku i oczywiście procentów. Czy takie wino nadaje się na prezent ślubny? Tak, nowożeńcy, którzy są zdeklarowanymi abstynentami, na pewno ucieszą się, że ktoś wziął pod uwagę ich preferencje.

Dodaj komentarz