Aloes do pielęgnacji – w jakiej formie sprawdza się najlepiej?

Aloes do pielęgnacji – w jakiej formie sprawdza się najlepiej?

Nie od dziś wiadomo, że o urodę należy dbać na wielu płaszczyznach – od zewnątrz (pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami), ale również od wewnątrz (za pomocą suplementacji i zdrowego odżywiania). Ważne jest również dbanie o swój dobrostan psychiczny czy wysypianie się. Po jakie kosmetyki i suplementy diety sięgać, by cieszyć się piękną cerą? Do produktów o szerokim spektrum działania zalicza się aloes, o którym opowiemy w naszym artykule.

Suplementy diety Duolife – zbawienny aloes w płynie

Jednym ze sposobów dbania o urodę od wewnątrz jest dostarczanie organizmowi cennych składników i minerałów, zawartych w aloesie. W tym celu warto zdecydować się na aloes w płynie duolife.

Jest to produkt w 100% naturalny, a jego właściwości:

  • wspomagają oczyszczanie organizmu i jego naturalne funkcje detoksykacyjne
  • pomagają regenerować komórki i dostarczać do nich odpowiednią ilość tlenu
  • wspierają układ immunologiczny
  • zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, serca oraz wątroby
  • pomagają ustabilizować poziom cholesterolu i cukru
  • przyspieszają gojenie się ran

Ponadto zawarte w tym suplemencie diety związki aktywne oczyszczają przewód pokarmowy i przywracają równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Suplement diety Duolife jest dodatkowo wzbogacony o wielokwiatowy miód z wysoką zawartością krzemu, a także zawiera oregano. Aloes w płynie zawiera zarówno sok, jak i miąższ, w którym znajdują się cenne składniki mineralne. Suplementy diety w formie płynu spożywa się przed posiłkiem, a zalecana dawka to 25–50 ml płynu.

Dokładne oczyszczanie z płynem micelarnym DuoLife Beauty Care Aloes – podstawa wieloetapowej pielęgnacji

Pierwszym – a zarazem bardzo ważnym – etapem pielęgnacji jest dokładne oczyszczanie. W tym celu również warto użyć produktu z aloesem. Jest to płyn micelarny 3w1, ze składem naturalnym aż w 99,5%. Pozwala na dokładne usunięcie makijażu, oczyszczenie skóry twarzy i przygotowanie jej do dalszych zabiegów.

Warto nadmienić, że produkt jest idealny dla delikatnej skóry, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji (takich jak PEG, dimetykon, fenoksyetanol, pochodne poliakrylanów). Ponadto nie ma ryzyka podrażnienia oczu, ponieważ płyn jest opracowany w taki sposób, że jego pH przypomina pH płynu łzowego. W składzie płynu znajdziesz takie składniki aktywne, jak: ekstrakt z aloesu (stężony sok z miąższu liści aloesu), ekstrakt z bambusa bogaty w krzem i witaminy oraz ekstrakt ze stewii.

Płyn należy stosować za pomocą płatka kosmetycznego – wystarczy przetrzeć skórę nasączonym płatkiem, natomiast w przypadku mocnego makijażu chwilę przytrzymać.

DuoLife Beauty Care Aloes, krem do twarzy na noc – aktywna pielęgnacja

Bardzo ważnym elementem pielęgnacji jest dogłębne nawilżenie cery treściwym kremem. Receptura kremu na noc od marki Duolife opiera się na wysoko skoncentrowanych, naturalnych składnikach. Krem ten wzbogacony jest o takie składniki aktywne, które wzmacniają lub uzupełniają działanie dobroczynnego aloesu. Ponadto innowacyjnym składnikiem są dodawane do kremu komórki macierzyste z aloesu (Aloe Barbadensis Callus Extract).

Krem intensywnie pielęgnuję skórę i przywraca jej naturalną równowagę, dzięki czemu cera jest promienna i odświeżona. Zadaniem tego produktu jest także zwiększenie elastyczności skóry, co w efekcie niweluje oznaki starzenia.

Systematyczna pielęgnacja kluczem do pięknego wyglądu

Do wspomnianych wcześniej elementów należy oczywiście dodać regularne wykonywanie peelingów i nakładanie odżywczych maseczek do twarzy. Ważne jest, aby wykonywać zabiegi pielęgnacyjne systematycznie i nie zapominać o dokładnym oczyszczaniu cery. Po umyciu twarzy trzeba zaś stosować przywracający prawidłowe pH tonik.

Materiał zewnętrzny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą.

Dodaj komentarz