Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Houser.pl jest niezwykle intuicyjnym i nowoczesnym portalem internetowym, który daje możliwość łatwego i szybkiego dodawania anonsów jakimi są darmowe ogłoszenia nieruchomości. Aby osoba kupująca mogła spotkać się z osobą sprzedającą w jednym, wygodnym miejscu serwis został wyposażony w niezwykle istotne detale, które pomagają w skutecznym finalizowaniu transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości w całym kraju.

Ogłoszenia wynajmu nieruchomości

W jednym miejscu możesz znaleźć nie tylko ogłoszenia o sprzedaży ale też o wynajmie nieruchomości. Bezpłatne konto, niezliczona ilość funkcji premium a przede wszystkim przejrzysty interfejs to cechy, które podnoszą atrakcyjność serwisu ogłoszeniowego. Działając na całą Polskę na naszej platformie można znaleźć domy i mieszkania na sprzedaż w Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Jeśli zależy na wynajęciu mieszkania lub zakupu działki  w oryginalnym miejscu, to korzystając ze specjalnych filtrów w szybki i prosty sposób wyszukasz miejsce, które będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

Darmowe ogłoszenia nieruchomości

Kreśląc dowolny kształt a także wybierając dowolną lokalizację nieruchomości możesz jednocześnie skontaktować się z jej właścicielem zarówno telefonicznie, mailowo a także za pomocą komunikatora, w który została wyposażona platforma. Dzięki tego typu ułatwieniom nie przeoczysz żadnej informacji dotyczącej interesującego Cię ogłoszenia, pozostając w ciągłym kontakcie ze osobą po drugiej stronie. Ogłoszenia dodane do obserwowanych możesz śledzić zarówno na laptopie, komputerze stacjonarnym jak i urządzeniach mobilnych jak tablet czy smartfon. Platforma Houser.pl stworzyła bezpieczne miejsce, w którym bezpłatne ogłoszenia nieruchomości będą dostępne z każdego miejsca na świecie.

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Spośród dziesiątek platform ogłoszeniowych dostępnych na rynku nieruchomości, to właśnie nasz serwis zasługuje na szczególną uwagę potencjonalnego klienta. Dlaczego? Dzięki rozbudowanej liście kategorii nieruchomości, przedmiotem transakcji może stać się dowolna nieruchomość, którą chcesz sprzedać, kupić, wynająć lub wydzierżawić. Wybierz jedną z nich. Te kategorie to: 

 • Domy do wynajęcia
 • Mieszkania na sprzedaż
 • Działki (budowlane i rolne)
 • Garaże (wewnątrz budynku, wolnostojące i podziemne)
 • Zakłady pracy, fabryki
 • Bary do wynajęcie, restauracje
 • Magazyny i hale towarowe
 • Pensjonaty i hotele – na sprzedaż i do wynajęcia
 • Nieruchomości komercyjne i inwestycyjne
 • Przetargi na zamki i pałace
 • Lokale gastronomiczne i użytkowe
 • Inne lokale i nieruchomości

Oferta nieruchomości w ten sposób zaprezentowana działa na wyobraźnię klienta, pozwalając mu zaplanować przyszłe transakcje. Dzięki tak bogato przedstawionej ofercie ogłoszeń każdy potencjalny klient odnajdzie ofertę dopasowaną zarówno do swoich oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Jak zacząć sprzedawać mieszkania i kupować je od właścicieli nieruchomości?

Posiadając dowolną nieruchomość na sprzedaż, należy założyć bezpłatne konto w naszej platformie ogłoszeniowej, by z chwilą rejestracji móc dodawać za darmo ogłoszenia nieruchomości w wybranej kategorii. Tworząc ogłoszenie w oparciu o wbudowany kreator ofert online w prosty i bezpieczny sposób umieścisz wszelkie niezbędne informacje o danej nieruchomości wskazując jej dokładną lokalizację. Dodając cenę i powierzchnię, system automatycznie wyceni wartość oferowanej nieruchomości. Warto pamiętać o dodawaniu zdjęć nieruchomości w wysokiej rozdzielczości by zapobiec ewentualnym nieporozumieniom.

Dodaj komentarz