Bonusy i kody promocyjne u bukmacherów. Przegląd najciekawszych promocji.

Bonusy i kody promocyjne u bukmacherów. Przegląd najciekawszych promocji.

Bonusy bukmacherskie oraz specjalne kody promocyjne są nieodłącznym elementem obstawiania meczów online. Zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich, jak i prawdziwi zawodowi typerzy, chętnie korzystają z możliwości, jakie niosą za sobą bonusy stałe, tymczasowe oraz powitalne. Co więcej, to właśnie atrakcyjna oferta promocyjna często decyduje o tym, gdzie założymy konto i z czyjej oferty będziemy aktywnie korzystać. 

Bukmacherzy prześcigają się pod kątem coraz większej ilości zdarzeń i lepszych kursów. Nowych graczy przyciągają do siebie darmowymi środkami na grę naliczanymi od wpłat depozytu, freebetami, zakładami bez ryzyka i różnymi formami akcji zwiększających wygrane. Gdzie znaleźć najlepsze promocje i które z nich wybrać? Poniżej przygotowaliśmy kilka najciekawszych propozycji z opcją zwiększenia bonusu poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego.

Najlepsze promocje bukmacherskie – Styczeń 2021

Bonusy bukmacherskie możemy podzielić na te kierowane do nowych graczy oraz stałe i czasowe promocje dla osób aktywnie korzystających z oferty danego bukmachera. Zdecydowanie najkorzystniejsze są bonusy na start i to właśnie nim przyjrzymy się poniżej. Oto najlepsze promocje bukmacherskie z kodami promocyjnymi w styczniu 2021. 

STS

W STS kod promocyjny uprawnia do odebrania bonusu wynoszącego 100% od wpłaty depozytu, a dodatkowo freebet o wartości 29 złotych oraz zakład bez ryzyka na 30 złotych. Zastosowanie kodu udostępnianego przez strony partnerskie pozwala uzyskać maksymalnie bonus o wartości prawie 1300 złotych.

Fortuna

Fortuna dla nowych graczy, którzy dysponują kodem promocyjnym, również przygotowała promocję składającą się z trzech korzyści. W tym wypadku będzie to bonus 100% od pierwszej wpłaty, gdzie górna granica sięga 2000 złotych. Dodatkowo Fortuna oferuje na dobry start zakład bez ryzyka 210 złotych oraz bonus bez depozytu o wartości 20 złotych.

Betfan

Betfan bonus od depozytu dzieli na trzy etapy – od każdej z pierwszych trzech wpłat możemy otrzymać do 777 złotych dodatkowych środków. Do tego gracze rejestrujący się poprzez link promocyjny lub posiadający specjalny kod mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

PZBuk

Tutaj ekskluzywną promocją, tylko dla graczy z kodem bonusowym będzie cashback. Co ciekawe, w zależności do wykorzystanego kodu promocyjnego, cashback może wynosić od 200 do 400 złotych. W przeciwieństwie do wyżej opisanych ofert PZBuk nie nagradza nowych graczy dodatkowymi środkami od pierwszych wpłat depozytów.

Dodaj komentarz