Bonusy w STS – przegląd oferty bukmachera

Bonusy w STS – przegląd oferty bukmachera

STS jest jednym z liderów polskiego rynku bukmacherskiego. Firma ta nie tylko posiada wiele placówek stacjonarnych, ale też oferuje zakłady w internecie. W niniejszym tekście przyjrzymy się polskiej ofercie bukmachera, a konkretniej różnym rodzajom bonusów oferowanych przez STS. Jakie warunki wiążą się z przyznaniem bonusowych środków? Czy firma faktycznie oferuje najlepsze bonusy bukmacherskie na polskim rynku?

Oferta powitalna w STS, czyli bonus od depozytu oraz freebet

Spośród wszystkich bonusów u bukmacherów to właśnie oferty powitalne są zazwyczaj najbardziej interesujące. Dla nowych graczy STS przygotował unikatowy pakiet, który został uznany jako najlepszy bonus powitalny na polskim rynku zakładów wzajemnych wg analizy Instytutu Badań Systemowych PAN oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. W pakiecie powitalnym w STS znalazł się przede wszystkim bonus od depozytu, którego wielkość jest zależna od wielkości pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Bukmacher zobowiązał się do przyznania bonusu stanowiącego równowartość pierwszego złożonego depozytu. W ten sposób można otrzymać środki bonusowe w wysokości do 1200 złotych – w przypadku wpłat na większą kwotę suma ta nie ulegnie powiększeniu. Po trzykrotnym obrocie całością stawki (minimalny kurs każdego z kuponów to 1.91) środki bonusowe zostaną przyznane na konto depozytowe, z którego będzie można je wypłacić po spełnieniu odpowiednich warunków zawartych w regulaminie. Bonus od depozytu nie jest jednak jedynym elementem pakietu powitalnego, który składa się także z trzech freebetów. Pierwszy z nich to freebet na kwotę 25 złotych. By otrzymać skorzystać z tej oferty, należy podczas rejestracji wpisać kod PEWNE25. Następnie po weryfikacji tożsamości support bukmachera przyzna freebet. Po założeniu konta będzie także można skorzystać z dwóch zakładów na kwotę 20 zł – jeden z nich można wykorzystać na zakłady z segmentu Betgames, drugi zaś na wydarzenia z zakładki sporty wirtualne.

Pozostałe bonusy dla stałych graczy STS

Nowi klienci nie są jedyną grupą graczy, dla których STS przygotował bonusy. Spośród bonusów dla stałych klientów STS można wyróżnić codzienną akcję, w której gracz może otrzymać 20 zł na konto bonusowe. Do otrzymania środków bonusowych wymagane jest spełnienie warunków akcji – należy zapisać się na stronie STS, a następnie dokonać zakładu akumulowanego za kwotę minimum 100 zł oraz z kursem minimum 1.85. Dzień po rozliczeniu kuponu bukmacher doda środki na konto bonusowe. Po trzykrotnym obrocie bonusu środki zostaną przekazane na konto depozytowe, skąd będą mogły zostać wypłacone. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej sts.pl. Poza codziennym bonusem STS regularnie organizuje specjalne akcje związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi – choć różnią się między sobą warunkami i szczegółowym regulaminem, w każdej z nich można uzyskać dodatkowe środki bonusowe, które po trzykrotnym obrocie zostają przekazane na konto depozytowe.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz