Buty neoprenowe – nieoceniony towarzysz plażowego urlopu

Buty neoprenowe – nieoceniony towarzysz plażowego urlopu

Większość turystów  w czasie letnim wybiera urlop nad wodą. Czy wybieramy morze lub jezioro, to już zależy od naszych osobistych preferencji. Jednak nad każdą wodą przydadzą nam się buty neoprenowe. Nie tylko do sportów wodnych, ale i do spacerowania po plaży. Ich konstrukcja i specyfika pozwala na to, że raz kupiona para starczy nam na wiele lat, a również nie będziemy uzależnieni od rodzaju podłoża.

Buty neoprenowe w sportach wodnych

Kajakarstwo, windsurfing oraz inne sporty wodne wymagają konkretnego sprzętu, dobrym dodatkiem będą do nich buty neoprenowe. Przez internet możemy zaopatrzyć się w model idealny dla nas. Jeżeli nie posiadamy wystarczającej wiedzy, mamy możliwość zasięgnięcia porady w sklepach Surfshop w Warszawie oraz Gdańsku. Jeśli nie mieszkamy wystarczająco blisko tych miejscowości, rady możemy zasięgnąć online pod adresem surfshop.pl. Rodzaj tego obuwia, który możemy znaleźć w sklepach Sportsalon jest wykonany z wysokiej jakości neoprenu, dzięki czemu wystarczy na kilka sezonów. Materiały, które zostały użyte do wykonania piankowego okrycia stóp pozwalają nam na bezpieczne przemieszczanie się po podmokłych terenach, jak i całkowite zanurzenie. Gumowa podeszwa, dzięki której unikniemy poślizgnięcia się na mokrych kamieniach to tylko jedna z zalet. Dobry izolator uchroni nas przed zimnymi wodami rzek oraz innych zbiorników w chłodniejszych okresach.

Źródło: Sklep Windsurfingowy i Kitesurfingowy SurfShop.pl

Buty neoprenowe również dla turystów

Jeżeli nie interesują nas sporty wodne, ale również na wakacje wybieramy się nad wodę, warto zainwestować w dobre buty neoprenowe. Markowe modele znajdą swoich ulubieńców także wśród kobiet i dzieci. Wyjazd nad cieplejsze morze z gumowym obuwiem ochroni nasze stopy przed rafami koralowymi, o których tak często słyszymy, że łatwo przy nich o skaleczenia. Stopy to złośliwe części naszego ciała jeżeli chodzi o gojenie się ran, ze względu na ciągły ruch. Chyba nie chcemy aby nasze wczasy okazały się mordęgą ze względu na małą draskę. Możemy pomyśleć o tym wcześniej i zakupić buty neoprenowe. Online będzie nam o wiele łatwiej przeglądać interesujące modele na sklepie surfshop.pl. Jeśli będziemy chcieli przyjrzeć się naszej inwestycji z bliska możemy przejść się po buty neoprenowe Warszawa, oraz buty neoprenowe Gdańsk do sklepów stacjonarnych Sportsalon. Z takim obuwiem zwykły spacer po plaży może stać się o wiele przyjemniejszy, nie będziemy musieli uważać na ostre kamienie bądź inne niedogodności, które można spotkać na piaszczystym terenie. Jeżeli mamy za sobą liczne kontuzje stawu skokowego możemy pokusić się o model z dodatkowym zapięciem na rzep lub ściągaczem, który poprawi naszą stabilizację oraz uchroni od nawrotu kontuzji. Gdy wybraliśmy się nad polskie morze, ale nie zaopatrzyliśmy się wystarczająco wcześnie w buty neoprenowe, możemy udać się do sklepu sezonowego Surfshop w Chałupach i tam zakupić interesujący nas model. Nigdy nie jest za późno na ochronę naszego zdrowia.

Jeżeli interesuje nas zakup butów neoprenowych warto dokonać go na miejscu w sklepach stacjonarnych sieci Surfshop. Dzięki temu będziemy mogli je przymierzyć i dobrać model do naszej stopy, aby nie przynosił nam kłopotu w użytkowaniu. Jeżeli potrzebujemy porady w dobraniu odzieży oraz obuwia neoprenowego możemy skontaktować się z obsługą sklepów Surfshop. Doświadczeni pracownicy na pewno znajdą logiczne rozwiązanie naszego problemu lub po prostu doradzą w sprawie zakupu. Warto wybierać buty neoprenowe markowe, ponieważ starczą nam na dłużej oraz nie będziemy musieli martwić się o złą inwestycję. Urlop nad morzem to świetne rozwiązanie i dobry wypoczynek, jednak nie możemy zapomnieć o ochronie naszych stóp. 

Zainteresowany sprzętem na wind i kitesurfing? Kup online na -> SurfShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Chałupy, ul. Kasperska 4

Chałupy, ul. Kasperska 4a (Polaris)

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38 b

Źródło: Sklep Windsurfingowy i Kitesurfingowy SurfShop.pl

Dodaj komentarz