Byredo – perfumy inspirowane całym światem

Byredo – perfumy inspirowane całym światem

Perfumy to chętnie wybierany dodatek, który ma podkreślać charakter danej osoby, kojarzyć się z nią, ale i pasować do zajmowanego stanowiska czy stylu życia. Poszczególne kompozycje zapachowe dobieramy również w zależności od okazji, ale i uwzględniając porę roku. Inne bowiem aromaty sprawdzają się upalnym latem, a odmienne zimą. Jedną z ciekawszych propozycji zapachowych jest marka Byredo. Perfumy inspirowane miejscami i kulturami całego świata.

Flakony i butelki na perfumy – ulubiony zapach zawsze pod ręką

Zanim zapoznasz się z nową propozycją kompozycji zapachowych, możesz postawić na niewielkich rozmiarów flakony i butelki na perfumy oferowane przez perfumerię Zapachniści. Dzięki nim możesz mieć swoje ulubione perfumy zawsze pod ręką.

Korzystanie z oryginalnych, pełnowymiarowych opakowań, może być problematyczne. Zapach nierzadko chcemy odświeżyć np. w pracy, ale i będąc w drodze. Poza tym buteleczkę ulubionych perfum pakujemy do walizki, gdy szykujemy się do wakacyjnego wyjazdu. Duże, szklane opakowanie jest niewygodne w transporcie, zabiera sporo miejsca i istnieje ryzyko rozlania perfum. W przypadku flakonów i buteleczek z atomizerem o niewielkich pojemnościach, nie ma takiego ryzyka. Można w nich umieścić nawet dopiero poznawane połączenie zapachowe, np. od marki Byredo.

Byredo – perfumy, którzy przywołują na myśl różne zakątki świata

W 2006 roku w Sztokholmie została założona luksusowa marka Byredo – perfumy te wyróżniają się przede wszystkim starannie dobieranymi składnikami, a także minimalizmem, który widoczny jest w opakowaniach perfum. Marka stawia bowiem na zrównoważony rozwój, umieszczając swoje produkty w ekologicznych opakowaniach.

Perfumy od Byredo nawiązują do kultury i historii. Za inspirację służą tutaj podróże założyciela tej marki – Bena Gorhama. Można więc znaleźć wśród nich składniki, takie jak esencje pozyskiwane z kwiatów, nuty cytrusowe, a także przyprawy, np. pieprz.

Flakony na perfumy – poznaj markę Byredo i zabierz ją ze sobą!

Lubimy połączenia składników i kompozycje, które mają w sobie coś z historii, a podróżniczy klimat zamknięty w ciekawych aromatach od Byredo, zaskakuje i zachęca do poznawania kolejnych perfum. Postaw na wygodne w transporcie i codziennym użytkowaniu butelki na perfumy tej marki. Odświeżaj swój ulubiony zapach w dowolnym momencie, mając zawsze pod ręką niewielki flakonik.

Perfumy Byredo z perfumerii Zapachniści zabierz ze sobą w wymarzoną podróż, ale i na dużo wcześniej zaplanowane wakacje. Otulając się tym ciekawym i nierzadko egzotycznym zapachem, poczujesz chęć, by tak jak właściciel marki, poznawać kolejne regiony i miejscową kulturę. 

Dodaj komentarz