Chemia Winterhalter – utrzymaj idealną higienę w lokalu nie tylko w czasie pandemii

Chemia Winterhalter – utrzymaj idealną higienę w lokalu nie tylko w czasie pandemii

Wygórowane wymagania dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą lokali gastronomicznych i innych nie tylko w czasie pandemii. Chcąc jak najlepiej zadbać o standardy oraz przestrzegać reżimu sanitarnego, dobrze jest zaopatrzyć się w profesjonalną chemię. Marka Winterhalter jest jedną z tych, które zaopatrują profesjonalistów w środki czyszczące do gastronomii.

Profesjonalna chemia dla gastronomii

W lokalu gastronomicznym korzystanie z powszechnie dostępnych preparatów myjących to za mało. Produkty z supermarketów mogą nie poradzić sobie z uporczywymi zabrudzeniami czy nie współgrać z wymaganiami zaawansowanych zmywarek. W dodatku są mniej wydajne. Chemia Winterhalter doskonale odpowiada na potrzeby profesjonalistów, ponieważ jest dostępna w kilku różnych wersjach – do szkła, sztućców czy garnków aluminiowych. W swoim składzie ma wysoce skoncentrowane składniki aktywne, jak choćby aktywny węgiel o bardzo dobrej skuteczności. Nawet w ekstremalnie krótkich cyklach mycia i prania dobrze radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń. Nie tylko likwiduje zacieki, zaschnięte resztki jedzenia, ale też zapewnia idealne wykończenie na wysoki połysk. W ten sposób szkło efektownie się świeci – z daleka widać, że jest czyste i prawidłowo pielęgnowane. To, na jakiej zastawie serwujesz jedzenie i napoje swoim gościom ma ogromne znaczenie dla ich ogólnej opinii o lokalu!

Przegląd preparatów czyszczących Winterhalter

Marka Winterhalter udostępnia kilka różnych produktów przeznaczonych do mycia i pielęgnowania różnych rodzajów nawierzchni oraz naczyń. Możesz sięgnąć po koncentrat uniwersalny, który następnie rozrobisz z wodą w zalecanych przez producenta proporcjach. W ten sposób dopasujesz moc środka myjącego do stopnia zabrudzenia naczyń oraz twardości wody w lokalu.

Asortyment Winterhalter to także preparaty przeznaczone do konkretnych typów produktów, w tym szkła i garnków aluminiowych. W przypadku szkła zapewniają idealne mycie i wykończenie na wysoki połysk, a rondle czy patelnie pozostawia perfekcyjnie czyste, bez zacieków i plam tłuszczu. 

Pomimo silnie skoncentrowanej formuły płyny nie powodują zarysowania powierzchni. Nadają się do aplikowania w zmywarkach gastronomicznych różnych producentów. Druga linia preparatów przeznaczona jest do mycia ręcznego. Producent oferuje proszki i płyny o delikatniejszym składzie, których formuła jest równie skuteczna, lecz wysoce bezpieczna dla skóry.

Dodaj komentarz