Co to są angel eyes led rings?

Co to są angel eyes led rings?

Angel eyes led ringi to specjalne diodowe obręcze montowane wewnątrz lamp samochodowych. Ich działanie nie sprowadza się do praktycznej poprawy tego jak lapa świeci, a jedynie wizualnie poprawiają jej wygląd i upodabniają ją do lamp, jakie można spotkać w nowszych modelach samochodów takich marek jak BMW. Dlatego najczęściej można je spotkać w starszych modelach samochodów, których właściciele zmieniają elementy estetyczne swoich samochodów tak, aby sprawiały one wrażenie nowszych.

Montaż ringów jest możliwy do wykonania w domowych warunkach, a jego trudność zależy od konkretnego modelu lampy. W trudniejszych przypadkach należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ podczas montażu może dojść do uszkodzenia samej lampy, a takie uszkodzenie wiąże się niestety ze sporym kosztem. Podczas montażu należy też zwrócić uwagę na ułożenie ringu. Niezwykle ważne jest, aby był on ułożony symetrycznie, a dioda LED tworzyła idealny okrąg, w przeciwnym wypadku lampa nie będzie wyglądała jak nowsza, ale jak uszkodzona.

Odpowiedni kształt ringu jest też powodem, dla którego warto zainwestować w angel eyes led ringi od renomowanych producentów i ze sprawdzonego sklepu. Lepszej jakości produkty lepiej zachowują swój kształt podczas długotrwałego użytkowania i co równie ważne, zastosowane są w nich dobrej jakości diody LED, które są w stanie świecić przez tysiące godzin.

Angel eyes led ringi budzą kontrowersje wśród kierowców. Są one spowodowane tym, że każda ingerencja w lampę samochodową sprawia, że lampa taka traci swoją homologację, czyli dopuszczenie do ruchu na drogach publicznych. W związku z tym samochód z samodzielnie zamontowanymi eyes led ringami może nie przejść przeglądu technicznego. Co więcej, podczas kontroli policji używanie takiego dodatku może skończyć się mandatem. Pomimo tych ograniczeń wielu kierowców decyduje się na montaż tego elementu estetycznego. Nic w tym dziwnego, dobrze zamontowane angel eyes led ringi od renomowanego dostawcy znacznie poprawiają wizerunek samochodu i sprawiają wrażenie, że masz do czynienia ze znacznie nowszym modelem.

Dodaj komentarz