Czarne zegarki męskie do 1000zł – 7 najciekawszych propozycji

Czarne zegarki męskie do 1000zł – 7 najciekawszych propozycji

Zegarki męskie to niewątpliwie idealny sposób na dodatkowy gadżet, który będzie nas wyróżniał. Dlatego tak często staramy się dobrać dla nas idealny zegarek, by nie tylko pokazywał godzinę, ale także był modny, stylowy i posiadał jedną z popularnych marek na rynku.

Wstęp – Modne i Popularne zegarki męskie

W dobie rozwijającej się technologii na świecie istnieje wiele zegarków z różnymi kolorami, kształtami oraz posiadających wiele dodatkowych funkcji, a także zrobionych z różnych materiałów. Ostatnio również na rynku królują jako nowość smartwatche. Sam używam takiego. Jest bardzo stylowy i oryginalny. Najpopularniejsze marki na rynku zegarków to TimexLorusG-SHOCK. Jeden z tej marki posiadam w swojej kolekcji. Zegarki męskie są w różnych cenach, ale ja skupię się w tym artykule na przedstawieniu zegarków do1000 złotych. Zostaną tu wymienione moim zdanie najciekawsze i godne uwagi modele zegarków w kolorze czarnym, które tak bardzo dominują na rynku i są zawsze na topie!

Czarne zegarki męskie do 1000 złotych

Pierwszą propozycją jest czarny zegarek Timex T49959. Jest to znakomity i wspaniale wykonany zegarek sportowy, który jest również odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania. Świetnie nadaje się na różne wyprawy. Posiada funkcje takie jak: podświetlanie, alarm, stoper, datownik. Jest wodoodporny i wstrząsoodporny. Pasek wykonany jest z tworzywa sztucznego. Gwarancja 3 lata. Cena zegarka to około 305 złotych.

Drugim zegarkiem, który chciałbym omówić w tej kategorii jest zegarek męski Timex TW2T35200 w kolorze czarnym. Zegarek jest w nowoczesnym stylu. W sam raz dla miłośników nowości, a także dla wszystkich osób lubiących oryginalność i minimalizm. Kolor czarny nadaje zegarkowi niesamowitego wyglądu. Zegarek posiada takie funkcjonalności jak: wyświetlanie godziny w formacje 12 i 24-godzinnym. Na tarczy znajdują się informacje odnośnie nazwy dni i tygodni. Pasek jest ze skóry naturalnej, świetnie wygląda razem z zegarkiem. 3 lata gwarancji. Cena zegarka to około 357 złotych.

Trzecim zegarkiem, który chciałbym przedstawić jest Model RM363EX9 firmy Lorus.  Bardzo łady zegarek, charakteryzujący się dokładnym wykonaniem oraz nowoczesnym wyglądem. Elegancki do pracy jak i na przyjęcia. Posiada dużą kopertę oraz przejrzystą tarczę. Każdy szczegół jest tutaj dopracowany. Nie posiada mnóstwa funkcjonalności, ale za to jego prostota przyciąga wzrok. Kolor czarny dodaje mu szyku. Dla młodszych jak i dla starszych mężczyzn. Materiał paska to naturalna skóra. Gwarancja 2 lata. Cena zegarka to około 476 złotych.

Czwartym zegarek męskim w kolorze czarnym do 1000 złotych jest nowoczesny Casio G – Shock GA – 110 – 1BER. Bardzo charakterystyczny i wielofunkcyjny zegarek. Jest to duży model o średnicy 51 mm. Idealnie wkomponuje się w garderobę każdego mężczyzny. Posiada funkcjonalności takie jak: stoper, pomiar prędkości, timer, alarm. Dodatkowo pokazuje czas światowy oraz ma automatyczne podświetlenie, co podkreśla jego duże możliwości zastosowania. Jest wodoszczelny i wstrząsoodporny. Również polecany dla sportowców. Pasek w kolorze czarny, wykonany z tworzywa sztucznego. Gwarancja 3 + 3 lata. Cena zegarka to około 539 złotych.

Szóstym prezentowanym tu zegarkiem będzie model 1791464 firmy Tommy Hilfiger. Bardzo ładny, prosty czarny zegarek. Z duża okrągłą kopertą w minimalistycznym stylu oraz z regulowaną bransoletą. Świetnie nadaje się na co dzień jak i na różne uroczystości. Dla każdej grupy wiekowej. Gwarancja jest na 2 lata. Cena zegarka to około 671 złotych.

Siódma propozycja dotyczy czarnego zegarka Diesel DZ7291. Bardzo stylowy i gadżeciarski zegarek dla miłośników mody oraz miłośników technologii. Każdy mężczyzna będzie się w nim czuł modnie i pewnie. Pasuje do każdej męskiej garderoby. Duża koperta świetnie prezentuje się na ręce. Posiada Chronograf, dzień miesiąca oraz podwójny czas T1 / T2. Pasek czarny wykonany ze skóry naturalnej. Gwarancja 2 lata. Cena zegarka to około 764 złote.

Ostatnim prezentowanym zegarkiem, jaki chciałbym tu przedstawić jest Police – PL.15968JSB – 39 M. Czarny zegarek wykonany w nowoczesny i stylowy sposób. Posiada stalową kopertę. Szerokość koperty to 42 mm. Zegarek pokazuje również dni miesiąca i tygodnia. Znakomicie prezentuje się na ręce. Stalowa Bransoleta w kolorze czarnym doskonale komponuje się całościowo z zegarkiem. Posiada gwarancje na 2 lata. Cena zegarka to około 845 złotych.

Podsumowanie artykułu na temat męskich zegarków

Zegarki męskie w kolorze czarnym do 1000 złotych można znaleźć w różnych sklepach jak na przykład: http://www.zegarek.net. Zegarki męskie są zawsze na topie, a w szczególności te, które zostały tu przedstawione. Perfekcyjne wykonanie oraz nowoczesny wygląd, a także marka oddają w tej cenie fantastyczną jakość. Możemy śmiało dokonać już dziś wyboru i kupić nasz wymarzony zegarek.

Dodaj komentarz