Czy warto postawić na papierowe odbitki XXL?

Czy warto postawić na papierowe odbitki XXL?

Duże, papierowe zdjęcia to doskonały sposób na stworzenie efektownej, fotograficznej ekspozycji na jasnej ścianie w swoim salonie. Taka wyjątkowa galeria z całą pewnością nie tylko przyciągnie uwagę gości, ale także sprawi prawdziwą przyjemność Tobie i Twoim bliskim.

Czy warto postawić na papierowe odbitki XXL?

Jeżeli zamierzasz szybko i bez zbędnych komplikacji zaaranżować na nowo swoje mieszkanie, to najlepszym rozwiązaniem będzie wywołanie zdjęć online i stworzenia interesującej wystawy z najlepszych fotograficznych ujęć.

Obecnie możemy zamówić przez internet odbitki XXL o podobnej tematyce i kolorystyce, zakupić odpowiednie do formatu ramy i po prostu zawiesić je na ścianie. Oprócz tego, że jest to niezwykle proste, to również taka zmiana w naszym otoczeniu jest w obecnych czasach bardzo tania. Wydruki 20X30 cm można zamówić już nawet od 2 zł. Poza tym, jeżeli do fotolabu prześlemy wyraźne zdjęcia, z odpowiednim plikiem źródłowym, to pomimo tego, że zamówimy formaty XXL, to ich jakość będzie bardzo dobra. Internetowe laboratoria fotograficzne obecnie pracują na profesjonalnym sprzęcie i korzystają zwykle z markowego papieru światłoczułego i chemii fotograficznej. Dlatego też jakość wydruków jest na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli należysz do osób, które szybko się nudzą, to wystarczy, że wymienisz odbitki w zakupionych wcześniej ramach i ekspresowo zmienisz klimat w swoim domu.

Do najpopularniejszych formatów XXL należą klasyczne powiększenia takie jak np. 20×30, 30×60 cm, czy też 30×90 cm oraz większe tzn. nawet 100X300 cm.

Poza tym dzięki znanemu portalowi społecznościowemu, jakim jest niewątpliwie Instagram, niezwykle modne stały się również instafoty. Są to po prostu kwadratowe odbitki, które można zamówić w mniejszych rozmiarach, najczęściej 10X10 cm oraz w dużych formatach takich jak 40X40 cm, 50X50 cm oraz w dużo większym rozmiarze takim jak 100X100 cm. Małe instafoty doskonale nadają się do wyeksponowania w ramkach galeryjkach. Natomiast duże odbitki kwadratowe świetnie nadają się do eksponowania zdjęć portretowych. 

Dobrym pomysłem na zaprezentowanie swoich najlepszych, fotograficznych ujęć jest zamówienie papierowych odbitek w standardowych rozmiarach takich jak 9X13 cm lub 10X15 cm i wykonanie z nich fotograficznego kolażu. Takie niepowtarzalne dzieło zapewne uatrakcyjni Twoją przestrzeń i sprawi, że zaprezentowana na kolażu historia, przywoła przyjemne wspomnienia i wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Oprócz tego, takie wyjątkowe dzieło, w które włożyłeś dużo własnej energii i zaangażowania, świetnie nadaje się na oryginalny i osobisty prezent dla kogoś bliskiego.

Dodaj komentarz