Czy wypoczynek w hotelu w mieście Gdynia jest możliwy?

Czy wypoczynek w hotelu w mieście Gdynia jest możliwy?

Przez długi czas hotele były postrzegane jako miejsca zatrzymania się na chwilę czy noclegu. Z upływem lat funkcja ta rozszerzyła się, i na chwilę obecną, nie spełnia roli tylko noclegowej, ale także jest postrzegana jako miejsca do wypoczynku. Hotel Gdynia Orłowo wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i zapewnia nie tylko komfort spania ale także wypoczynku. Duże miasta stały się nie tylko bazą noclegową, ale także atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym.

Dlaczego Hotel Orłowo kusi do wypoczynku?

Hotel Gdynia blisko morza to atut, który przy chęci wypoczynku jest wyznacznikiem wyboru hotelu. Wypoczynek nad morzem to nie tylko słońce i plaża ale jakże ważna okolica i miejsca do zwiedzania. Gdynia i hotel blisko morza to dwa mocne punkty które miłośnicy aktywnego wypoczynku, oraz odprężenia i relaksu w hotelowej saunie muszą rozważyć przy wyborze hotelu. Zaplecze kulinarne, pokoje, oferty specjalne oraz atrakcje  które oferuje hotel przy morzu i Gdynia to kierunek który zadowoli szukających takich perełek hotelowych.

Stylowe pokoje i atmosfera lat 30 to Nasz walor

Któż nie zachwycał się szalonymi latami 30 ubiegłego wieku? Kolekcjonerzy tych estetycznych wrażeń oraz miłośnicy historii wszystko to znajdą pod jednym dachem w https://www.willalubicz.pl/  gdzie historia przeplata się z nowoczesnością. Niesamowita atmosfera tych lat zatrzymana w wystroju wnętrz, ale dostosowanych do standardów współczesnych oczaruje i zachwyci gości. Wybór pokoi od standardowych przez De Lux do apartamentów w komfortowym wyposażeniu i  z wszystkimi udogodnieniami (TV, sejf, minibar, telefon, klimatyzacja, zestawy do parzenia kawy, WiFi) zapewni wypoczynek oraz roztoczy parasol ochronny nad naszym dobrym samopoczuciem. Pokoje utrzymane w modernistycznym stylu art- deco z przepięknym widokiem na morze zapewnią i zachęcą  do wytchnienia od codzienności. Natomiast mała sala konferencyjna zapewni możliwość spotkań i kontynuacji pracy.

Atrakcje, okolica oraz znani goście

Gdynia Orłowo to dzielnica która zachwyca spokojną plażą usytułowaną wzdłuż linii brzegowej Bałtyku z molem i promenadą nad którą wznoszą się klify porośnięte lasem, spokojną leniwą atmosferą i atrakcjami kulturalnymi. Hotel przy plaży w Gdynia Orłowo gwarantuje atrakcyjny widok na morze, obcowanie z unikalną przyrodą w rezerwacie przyrody oraz zachwycające widoki zachodzącego słońca z wysokiego brzegu Kępy Redłowskiej. Dopełnieniem atrybutów okolicy i Hotelu Orłowo są rekomendacje sławnych gości których mieliśmy przyjemność gościć. Wśród zacnego towarzystwa nie brakowało takich sław polityki jak Prezydent Aleksander Kwaśniewski czy sławnych aktorów oraz piosenkarzy i publicystów.

Jeżeli wiesz za mało to podpowiadamy…

W ofercie Hotelu Gdynia Orłowo jest specjalny apartament przeznaczony dla 7 osób, który jest zlokalizowany w osobnym budynku nie będącym częścią wspólną hotelu. Stwarza to możliwość wypoczynku dla dużej rodziny bądź grupy przyjaciół która poszukuje prywatności i odrębności od reszty gości hotelowych. Apartament ten zaspokoi potrzeby ludzi młodych, oraz rodzin, gdyż styl i urządzenia są wykonane w nowoczesnej stylistyce dopasowanej do nowoczesnej technologii, ale nie zapominającej o potrzebie regeneracji i potrzebie wytchnienia.

Dodaj komentarz