Da Grasso – przyjaciele od pizzy

Da Grasso – przyjaciele od pizzy

Da Grasso, gdzie moment spotkania z najbliższymi przy pysznym i pachnącym jedzeniu- to jedne z najwspanialszych momentów, które sprawiają wiele radości, satysfakcji i przyjemności. We Włoszech tradycja spotkań przy stole, na którym króluje aromatyczna pizza, jest nieustannie pielęgnowana. Połączenie tego co na stole, z tym co nad stołem jest kluczem do wspaniale spędzonego czasu. W Da Grasso doskonale to rozumiemy, czujemy i wdrażamy w życie.

Sekret tkwi w prostocie i radości

Od ponad dwóch dekad serwujemy pizzę i dania kuchni włoskiej. Im potrawa prostsza, tym trudniejsza- taki paradoks jest znany wielu szefom kuchni. Dlaczego? Ponieważ im prostsza w przepisie, tym więcej ma do powiedzenia jakość produktów. Dlatego do prostych dań, należy ze szczególną uwagą i starannością dobierać składniki, oraz przywiązywać wagę do jakości i pochodzenia produktów. Tutaj jakość gra pierwsze skrzypce, a każdy z użytych składników ma szanse przedstawić się w pełnej, smakowej krasie. W Da Grasso wiemy o tym od samego początku. Nasza pizza oparta jest na tradycyjnych, sprawdzonych wielokrotnie przez naszych smakoszy przepisach. A do jakości składników i ich smaku- podchodzimy z największym szacunkiem i uwagą.

W Da Grasso stawiamy na jakość relacji, bo lubimy naszych gości

Nasze restauracje tworzone są dla ludzi, którzy kochają dobrą kuchnię, spotkania w kameralnym gronie, klimatyczną, przytulną atmosferę, są otwarci i radośni. To dla nich tworzymy nasze menu, bo wiemy, że nawet najlepszej jakości danie musi być przyprawione życzliwością, przyjaźnią i radością. Dlatego w Da Grasso jesteśmy przyjaciółmi- przyjaciółmi pizzy, oraz naszych przyjaciół, dla których robimy najlepszą pizzę w mieście- z sercem i pasją.

Restauracje Da Grasso to pyszne jedzenie, które zadowoli każdego

Nasza pizza jest przez nas serwowana w ponad trzydziestu rodzajach- mamy coś z klasyki, ale również potrafimy zaskoczyć niecodziennymi połączeniami- dla tych, którzy oczekują nowości i świeżości. Dobrze czują się u nas smakosze tradycyjnej pizzy, jak i ci, dla których potrawy wegetariańskie, to almanach dobrych i zdrowych smaków. W Da Grasso zadowalamy każde podniebienie. Oprócz klasyki, mamy także oryginalne startery, oraz przepyszne sałatki ze świeżych warzyw. Naszą „kropką nad i” są wyborne desery. Można zawsze wpaść do nas na lunch w trakcie pracy, czy późną kolację z przyjaciółmi i rodziną. Dla tych, którzy niestety nie mogą nas zaszczycić swoją obecnością, oczywiście oferujemy szybki i bezpieczny dla jakości naszych potraw dowóz.

Zapraszamy do Da Grasso, przyjaciele pizzy, dla przyjaciół!

Zawsze doceniamy fakt, że nasi klienci do nas wracają. To że doceniają naszą kuchnię i atmosferę naszych restauracji jest dla nas największą nagrodą, nobilitacją i satysfakcją. To dla nas także ważna nauka, że warto stać po stronie jakości, prostoty i przyjaźni- bo dobre emocje wracają do nas bardzo często. Dla naszych klientów zawsze staramy się mieć w zanadrzu jakieś korzystne dla nich promocje. Duża pizza w cenie średniej, dwa napoje w cenie jednego, czy fantazyjna szklanka w gratisie. Z Da Grasso nie wyjdziesz z pustym brzuchem i portfelem, bo tak nie wychodzi się przecież od przyjaciół! Znajdź nas w swoim mieście! Zapraszamy!

Dodaj komentarz