Dobry sklep internetowy czyli jaki?

Dobry sklep internetowy czyli jaki?

Popularność zakupów internetowych rośnie z roku na rok. Lista zalet e-zakupów jest długa, ale główne z nich to wygoda i oszczędność czasu. Czym powinien charakteryzować się dobry sklep online? Sprawdźmy.

Co powinien oferować dobry sklep internetowy?

Każdego roku powstają dziesiątki nowych e-sklepów. Duża część z nich kończy jednak działalność w ciągu roku, maksymalnie dwóch lat. Takie wnioski płyną raportu Izby Gospodarki Elektronicznej i Mobile Institute „Co (u)gryzie e-commerce?”. Wynika z niego, że tylko w 2020 roku w sieci pojawiło się 12 tys. e-sklepów, a 5 tys. zawiesiło działalność. Nie ulega wątpliwości, że silna konkurencja wymusza na sklepach coraz wyższe standardy obsługi klientów. Nie wystarczy już bogata oferta podzielona na kategorie, produkty w atrakcyjnych cenach z dokładnym opisem i szybka realizacja zamówienia w ustalonym terminie dostawy.

Odkąd zakup towaru w Internecie stał się prosty jak nigdy wzrosły również oczekiwania klientów wobec sklepu. Dlatego m.in. standardem stały się m.in. darmowa wysyłka przy stosunkowo niewielkiej kwocie zamówienia. Liczą się również szeroki wybór form płatności oraz forma dostawy: paczkomat, kurier, Poczta Polska, punkt odbioru. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym możliwe stało się śledzenie przesyłki, która jest w drodze do klienta. Z ciekawostek można również wskazać fakt, iż podczas składania zamówienia wystarczy podać swój kod pocztowy, aby uzyskać informacje, która forma dostawy jest możliwa w miejscu naszego zamieszkania. Jest to istotne chociażby w przypadku zamawiania produktów o dużych gabarytach. Np. telewizor nie trafi z pewnością do paczkomatu tylko będzie dostarczony kurierem.

Planujesz zakup sprzętu Apple – polecam zakup towaru w Lantre.pl

Produkty Apple od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a każda premiera to wielkie wydarzenie. Zakup sprzętu z logo nadgryzionego jabłka to zazwyczaj spory wydatek dlatego warto zadbać o to, aby kupić go w miejscu dającym gwarancję oryginalności. Takim miejscem jest m.in. oficjalny dystrybutor , sklep Lantre Premium Reseller.

Przejrzyste informowanie o cenach, rabatach, upustach to duży plus nowoczesnego e-sklepu

Macbook czy telefon iPhone to sprzęt kupowany zarówno przez osoby fizyczne, jak i firmy. Dla tych drugich duże e-sklepy mają zazwyczaj ofertę biznesową, która zapewnia nie tylko atrakcyjne ceny na produkty, ale doskonały kontakt na linii: klient – sprzedawca. Do dyspozycji klientów bardzo często oddawana jest też infolinia, pod którą można zapytać sprzedawcę, chociażby o to, czy zamawiany przez nas towar zgodny jest ze specyfikacją podaną na stronie sklepu? Przy zamówieniach liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych, dobry kontakt ze sklepem jest często ważniejszy niż chociażby dostawa w cenie zamówienia. Lantre.pl to nie tylko obsługa na wysokim poziomie i świetne ceny produktów.
To również pomoc finansowaniu sprzętu. Każdy klient posiadający firmę może skorzystać z oferty leasingu na sprzęt na dogodnych warunkach. Dzięki temu nawet stosunkowo drogi produkt staje się dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Produkty Apple charakteryzują się również tym, że trzymają wartość pomimo upływu lat. Dzięki temu można je odsprzedać w atrakcyjnej cenie, aby móc wymienić na nowy model za 2-3 lata.

Dodaj komentarz