Eureka wprowadza serię bezprzewodowych odkurzaczy pionowych w Europie

Eureka wprowadza serię bezprzewodowych odkurzaczy pionowych w Europie

– Eureka oferuje nowe produkty do sprzątania, zaczynając od bezprzewodowych odkurzaczy pionowych H11 i BR5.

DETROIT, 11 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ — Wybuch pandemii COVID-19 sprawił, że staliśmy się jeszcze bardziej wrażliwi na czystość i higienę w naszych domach i wzrósł popyt na sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak odkurzacze. Eureka, stuletnia marka odkurzaczy założona w amerykańskim mieście Detroit w 1909 r. jest świadoma tych potrzeb i odpowiada na nie, wprowadzając bezprzewodowe odkurzacze pionowe H11 i BR5, aby ułatwić swoim klientom dbanie o komfort przestrzeni podczas przebywania w domu. Produkty sprzedawane są w Europie w promocyjnych cenach na platformach e-commerce, takich jak Amazon i AliExpress.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy H11

Odkurzacz H11 generuje do 155 AW mocy ssącej dzięki bezszczotkowemu silnikowi o wysokiej mocy, co czyni sprzątanie zarówno podłóg, jak i dywanów niezwykle wydajnym i skutecznym. Opatentowany 5-etapowy system filtracji przechwytuje 99,5% cząsteczek, nawet tak małych jak 0,3 mikrona, wydmuchując powietrze czystsze, niż to, którym oddychasz, przyczyniając się do zwiększenia higieny i czystości otoczenia. Dotykowe sterowanie poprzez interfejs LED pozwala użytkownikom na przełączanie pomiędzy trzema poziomami ssania w celu optymalizacji sprzątania każdej powierzchni. Wyjmowana bateria litowa 8*2500mAh zapewnia niezrównaną moc do 70 minut odkurzania w trybie eco, co ułatwia sprzątanie dużych domów.

Projektując H11, oprócz zachowania świetnych parametrów odkurzania, poświęcono też szczególną uwagę komfortowi użytkownika. Dzięki ściennej stacji dokującej ładowane i przechowywanie odkurzacza nigdy nie było tak łatwe. Duży pojemnik na kurz o pojemności 1 litra pozwala na dłuższe sprzątanie bez przerw.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy BR5

Napędzany najnowocześniejszą technologią odkurzacz BR5 waży zaledwie 2,3 kg, ale jest na tyle mocny, że poradzi sobie z każdym bałaganem, od wysokich dywanów, po twarde podłogi, bez utraty siły ssania. Można przekształcić go w odkurzacz ręczny do sprzątania powierzchni powyżej podłogi, schodów, a nawet auta. Wygodne funkcje, takie jak zdejmowana bateria, obrotowe sterowanie, przednie podświetlenie LED oraz łatwy w opróżnianiu pojemnik, zwalniają użytkowników z powtarzania nudnych czynności. Ponadto poziom hałasu wynosi zaledwie 78 dB(A) przy pełnej mocy, dzięki czemu nie musimy martwić się o spokój naszych zwierząt domowych i dzieci.

Eureka stoi na czele innowacji w zakresie sprzątania i technologii od ponad 100 lat. W przyszłości marka będzie nadal stawiać na innowacje technologiczne i potrzeby klientów w zakresie produktów do sprzątania w ramach inteligentnego domu, dążąc do spełnienia zróżnicowanych potrzeb światowych użytkowników i poprawy ich jakości życia.

Źródło: Eureka

Źródło informacji: PR Newswire

Dodaj komentarz