Gdzie dobrze zjeść wybierając się na Ostrów Tumski we Wrocławiu?

Gdzie dobrze zjeść wybierając się na Ostrów Tumski we Wrocławiu?

Ostrów Tumski będący najstarszą, zabytkową częścią Wrocławia to jedno z najpiękniejszych miejsc w tym mieście, do którego każdego roku przybywa wielu turystów. Nie ma się w zasadzie czemu dziwić, ponieważ przepiękne widoki oraz liczne zabytki robią ogromne wrażenie. Po intensywnym zwiedzaniu trzeba jednak coś przekąsić. Gdzie jednak można dobrze zjeść?

Restauracja wrocław

We Wrocławiu, zarówno na jego obrzeżach, jak i w centrum znajduje się wiele ciekawych restauracji serwujących przepyszne regionalne przysmaki, a jedną z ciekawszych jest z pewnością Restauracja Craft, która prężnie współpracuje z lokalnymi dostawcami, oferując dzięki temu każdego dnia świeże i wysokojakościowe produkty. Wspomniana restauracja wrocław centrum położona jest przy placu Katedralnym, a z jej ofertą można zapoznać się, odwiedzając stronę https://craftrestauracja.pl/pl. Dlaczego jednak warto wybrać się do tej właśnie wrocławskiej restauracji?

Wrocław restauracja Craft

Craft restauracja Wrocław to bardzo klimatyczne miejsce znajdujące się w najpiękniejszej części miasta serwujące tradycyjne polskie dania z produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest otwarta kuchnia urządzona w stylu industrialnym, dzięki której goście odwiedzający restaurację wrocław mogą przyjrzeć się pracy jej kucharzy, co w innych miejscach jest raczej niespotykane. Jeśli chodzi o menu restauracji wrocław centrum, to jest ono podzielone na kilka kategorii takich jak prosto z lasu, prosto z farmy, czy też prosto z pola, jednak w bogatej ofercie możemy również znaleźć różnego rodzaju przystawki, ciekawe dodatki oraz przepyszne desery. Wybierając się w to miejsce, możemy skosztować wielu ciekawych i niespotykanych na co dzień potraw, wśród których można wymienić w szczególności kacze ozory, czy też krokiety wypełnione wołowymi ogonami. Warto również zainteresować się tutejszymi koktajlami, które w części nawiązują do różnych miejsc położonych w stolicy Dolnego Śląska, jednak w karcie możemy również znaleźć pochodzące z Browaru Stu Mostów bardzo ciekawe piwa.

Fot.: Adobe Stock

Dodaj komentarz