Gdzie oglądać Eliminacje Mistrzostw Świata 2022?

Gdzie oglądać Eliminacje Mistrzostw Świata 2022?

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 zapewnią wiele emocji. Piłkarski świat zatrzymał się wraz z rozpoczęciem pandemii, ale po długim czasie organizacji rozgrywek bez kibiców, bramki na stadionach ponownie się otwierają. Cała futbolowa maszyna znowu ruszy z impetem. Sprawdźmy, gdzie oglądać mecze.

Kiedy można obejrzeć Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022?

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 roku na dobre się rozpoczęły. Dla naszej kadry były one szczególnie ważne. Nowy selekcjoner – Paulo Sousa – został wystawiony na wymagającą próbę podczas meczu z Anglią, Andorą i Węgrami. Oprócz tego, naszą kadrę czekają mecze z Albanią i San Marino, a także spotkania rewanżowe, od których będzie zależeć to, czy na najbliższe Mistrzostwa Świata pojedzie reprezentacja Polski. Wszystkie spotkania są dostępne w telewizji za darmo.

Najbliższe spotkania z Grupy F będą transmitowane we wrześniu. Polska zmierzy się 2 września 2021 roku z Albanią o 20:45, a 5 września 2021 roku o 20:45 z San Marino. Kolejnym ważnym wydarzeniem będzie rewanż z Anglikami w naszym kraju, który zaplanowano na 8 września o godzinie 20:45, a następnie inne mecze rewanżowe, kolejno z San Marino (09.09.21 r.), Albanią (12.09.21 r.), Andorą (12.11.21 r.) i Węgrami (15.11.21 r.). Po tych spotkaniach nie będzie wątpliwości, czy nasza reprezentacja pojedzie na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.

Jakie kanały transmitują mecze Polskiej reprezentacji?

Spotkania polskiej kadry będzie można obejrzeć na szeroko dostępnych kanałach. Prawa do transmisji meczów reprezentacji wykupiły TVP oraz Polsat. Każdy z tych nadawców rozdysponował transmisje poszczególnych spotkań pomiędzy różne kanały, czyli Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport, Polsat Sport News i na platformie IPLA. Natomiast osoby, które będą chciały oglądać spotkania gdzie indziej, mogą zobaczyć je na pierwszym i drugim kanale TVP, a także TVP Sport.

Eliminacje Mistrzostw Świata 2022 i telewizja przez Internet – sport w najwyższej jakości

Pasjonaci piłki nożnej, którzy chcą mieć pewność, że obejrzą spotkania w najwyższej jakości, mogą skorzystać z pakietu, jaki oferujetelewizja przez Internet. To rozwiązanie, które spodoba się szczególnie osobom lubiącym niezależność, a także możliwość wyboru. Główną zaletą, jaką ma telewizja przez Internet, jest to, że nie wymaga ona podpisywania umów na kilka lat. Oferty od dostawców obejmują opcje pozwalające na to, żeby dowolnie dostosować usługę telewizji i skorzystać z wybranej paczki kanałów, na przykład przez kilka tygodni lub miesięcy.

Dzięki temu można obejrzeć Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 i zrezygnować z kanałów sportowych, kiedy paczka nie jest już potrzebna. Taką opcję oferuje dostawca INEA. Ponadto, telewizja przez Internet zapewnia znakomitą jakość. To możliwe za sprawą szybkiego światłowodu – z nim można mieć pewność, że nie przegapi się żadnego gola ani efektownej akcji. Tak jak w pamiętnym meczu z Irlandią z eliminacji do ME z 2015, kiedy to w standardowej transmisji telewizyjnej wystąpiła awaria i kibice nie zobaczyli gola Lewandowskiego, zapewniającego awans do finałów rozgrywek.

Telewizja przez Internet u dostawcy INEAwyklucza takie sytuacje, ponieważ opiera się na stabilnym łączu – światłowodzie symetrycznym. Według rankingu dostawców Internetu Speedtest.pl, od 2017 roku INEA oferuje najszybsze połączenie w Polsce. Transmisja danych o prędkości wielokrotnie wyższej niż 1 Gb/s zapewnia niesamowitą jakość, dzięki której można poczuć prawdziwe emocje związane z eliminacjami do Mistrzostw Świata 2022. To wszystko sprawia, że telewizja przez Internet jest świetnym sposobem na to, żeby zagwarantować sobie jeszcze większe przeżycia związane z futbolem.

Dodaj komentarz