Gdzie w Krakowie zamówić spersonalizowany druk naklejek?

Gdzie w Krakowie zamówić spersonalizowany druk naklejek?

Czym są spersonalizowane naklejki?

Spersonalizowany druk naklejek jest usługą przydatną dla wielu usługodawców, chcących rozreklamować swoje usługi oraz dla marek, chcących zwiększyć zasięgi popularności i zapaść w pamięć klientów. Spersonalizowane naklejki to takie, które oddają wybraną przez Ciebie graficzną/graficzno-tekstową treść. Klient może dowolnie wybrać projekt, kolorystykę, a często nawet fakturę takich naklejek. Ten rodzaj naklejek zawiera informacje zmienne. Naklejki spersonalizowane można podzielić na:

  • naklejki z grafiką,
  • naklejki zawierające nazwę,
  • naklejki numerowane.

Nazwa może zawierać w sobie zarówno dane osobowe jak i dane okolicznościowe (jeżeli naklejka ma na celu propagowanie okoliczności, jak na przykład: urodziny bliskiego). Naklejki numerowane to takie, które swoim oznaczeniem oddają unikatowość produktu – jest to dobry wybór w przypadku, gdy wprowadzasz w obieg limitowaną serię naklejek.

Spersonalizowane naklejki – czy warto?

Spersonalizowane naklejki mogą być korzystną opcją reklamową dla usługodawców, którym zależy na zwiększeniu zasięgu swojej działalności – poprzez wręczanie ich klientom, którzy umieszczają je w najprzeróżniejszych miejscach dochodzi do niebezpośredniej, nieagresywnej formy reklamy. Naklejki takie można również umieszczać na firmowych produktach bądź ich opakowaniach. Są one stosunkowo tanie w wykonaniu, łatwe w dystrybucji oraz bez wysiłkowe. Wymagają one jednak projektu, który można uzyskać na dwa sposoby:

  • poprzez samodzielne rozplanowanie projektu – jest to budżetowa, lecz czasochłonna opcja, która wymaga znajomości programów graficznych oraz dużej decyzyjności w stosunku do końcowego wyglądu naklejki;
  • poprzez zamówienie projektu – jest to opcja korzystniejsza pod względem czasowym i jakościowym, wszakże wyspecjalizowany grafik dostarczy projekt lepszej jakości niż laik. Opcja ta może jednak wiązać się z kosztami, które będą zależne od doświadczenia grafika i jego popularności. Opcją alternatywną jest zastosowanie zapłaty w formie barteru.

Druk spersonalizowanych naklejek w Krakowie

W Krakowie usługi spersonalizowanego druku naklejek świadczą drukarnie takie jak:

  • PSP Studio – położone przy ulicy Fiołkowej, oprócz druku spersonalizowanych naklejek oferuje niestandardowe usługi takie jak: wykonywanie nadruków na kaskach oraz na odzieży —> Kliknij i Sprawdź Ofertę!
  • Studio Em Drukarnia Cyfrowa – z punktem przy ulicy Makuszyńskiego, studio jest zorientowane na współpracę z klientem biznesowym. Studio Em oferuje między innymi: druk ulotek, druk hotelowy oraz druk wizytówek.
  • Mellow made of print – drukarnia znajduje się przy ulicy Działkowskiego, zajmuje się wykonywaniem między innymi: opakowań, folderów, wizytówek oraz wszelakich materiałów marketingowych.

Ceny spersonalizowanych naklejek

Nie da się podać konkretnej ceny druku spersonalizowanych naklejek – cena będzie zależna od ilości naklejek, faktury, użytych materiałów, kolorystyki oraz wielkości naklejek. W celu ustalenia ceny skontaktuj się z wybraną drukarnią i przedstaw im swój projekt. Duża część drukarni bez kosztowo precyzyjnie wyceni Twoje zamówienie.

Dodaj komentarz