Gruba włóczka Himalaya Dolphin Baby – dlaczego warto po nią sięgnąć i co z niej wydziergać?

Gruba włóczka Himalaya Dolphin Baby – dlaczego warto po nią sięgnąć i co z niej wydziergać?

Rękodzieło przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem (ponownie!) cieszy się dzierganie na drutach bądź szydełku. Sięgając po grubą włóczkę Himalaya Dolphin Baby masz szansę przygotować nie tylko popularne zabawki dla dzieci. Zobacz, jakie zalety ma miękki motek i w jakich projektach okaże się niezastąpiony.

Czym charakteryzuje się gruba włóczka Himalaya Dolphin Baby?

Himalaya – gruba włóczka Dolphin Baby to bardzo popularna propozycja tureckiego producenta. Wyprodukowana z jakościowych włókien poliestrowych, charakteryzuje się pluszową fakturą. Jest także bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Co ciekawe, przędza nie powoduje reakcji alergicznych i jest odpowiednia dla skóry wrażliwej i dziecięcej. Występuje ona w szerokiej gamie kolorystycznej i obejmuje barwy pastelowe oraz mocno nasycone. Pozwala także uzyskać wyraźny splot, a ze względu na łatwość przerabiania jest polecana osobom początkującym.

Dlaczego warto wybrać grubą włóczkę Himalaya Dolphin Baby?

Miękka przędza o dość grubej nici ma spore grono zwolenników. Jakie zalety motka decydują o wciąż rosnącej popularności włóczki Himalaya Dolphin Baby?

Bezpieczeństwo użytkowania. Oryginalna przędza tureckiego producenta jest bardzo miękka. Ze względu na aksamitne wykończenie, gotowa robótka nie powoduje żadnych podrażnień skóry, także w przypadku dzieci.

Łatwość przerabiania. Wyjątkowa konstrukcja sprawia, że Himalaya – gruba włóczka Dolphin Baby jest stosunkowo łatwa w przerabianiu. Puch, poprzecznie spleciony z włóknem bazowym tworzy nić, która się nie rozwarstwia w trakcie pracy. Dodatkowo pozwala ona uzyskać wyraźny splot.

– Bezproblemowa pielęgnacja. Robótki z grubej włóczki Himalaya Dolphin Baby są bezproblemowe w pielęgnacji: mogą być regularnie prane w pralce automatycznej. Warunkiem jest wybór delikatnego programu, tj. niskiej temperatury prania i niskich obrotów wirowania.

Gruba włóczka Himalaya Dolphin Baby w projektach – co można z niej wydziergać?

Niewątpliwą zaletą grubej włóczki Himalaya Dolphin Baby jest bezpieczeństwo użytkowania. Oryginalna przędza tureckiego producenta, jak ta dostępna w ofercie https://niteczka.pl/pl/p/HIMALAYA-GRUBA-wloczka-DOLPHIN-BABY-bialy-80301/253, posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Oznacza to, że jest ona wolna od substancji szkodliwych i może być wykorzystywana również w projektach dla najmłodszych. Co można wydziergać z włóczki Himalaya? M.in. akcesoria dla dzieci (kocyki, ubranka i zabawki), akcesoria dekoracyjne do domu i mieszkania, narzuty, koce oraz elementy garderoby dla dorosłych, np. kardigany. Możliwości są niemal nieograniczone.

Dodaj komentarz