Hard Rock Cafe wprowadza swój najnowszy burger inspirowany przez ambasadora marki Lionela Messiego

Hard Rock Cafe wprowadza swój najnowszy burger inspirowany przez ambasadora marki Lionela Messiego

Messi Burger jest już dostępny w sieci restauracji Hard Rock Cafe na całym świecie.

HOLLYWOOD, Fla., March 1, 2022 /PRNewswire/ — Hard Rock Cafe ogłasza globalną premierę nowej pozycji w swoim menu – Messi Burgera – który stanowi najnowszą propozycję w ramach kampanii Hard Rock International „LIVE GREATNESS” realizowanej we współpracy ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim. Już od dziś ta gratka dla podniebienia wymyślona przez samego Messiego jest dostępna do zamówienia przez fanów w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie.

W ramach ciągłej współpracy Hard Rock International z Lionelem Messim, Hard Rock Cafe z dumą wprowadza burger inspirowany samą legendą piłki, który charakteryzuje się doskonale dobranymi składnikami.

Messi Burger zawiera dziesięć smakowitych składników decydujących o znakomitym smaku tej wersji Legendary Steak Burgera od Hard Rock Cafe. Wgryzając się w burgera, entuzjaści Hard Rock i Messiego mogą delektować się dwiema soczystymi warstwami najwyższej jakości mielonej wołowiny, perfekcyjnie doprawionej i wysmażonej. Twoje kubki smakowe poczują ogromną satysfakcję dzięki zwycięskiej kombinacji dodatków: ser provolone, plasterki chorizo, karmelizowana czerwona cebula i popisowy pikantny wędzony sos ułożone na opiekanej bułce brioche z poszatkowaną kapustą rzymską i świeżym dojrzałym pomidorem. Jeśli jesteś w nastroju na jeszcze bardziej spektakularną akcję w stylu Messiego, za niewielką dopłatą spróbuj wersji burgera z jajkiem sadzonym na szczycie.

„To zaszczyt móc przenieść naszą współpracę ze znaną na całym świecie gwiazdą piłki nożnej Lionelem Messim i kampanię LIVE GREATNESS na następny poziom dzięki tej wyjątkowej, przygotowanej przez Messiego wersji Legendary Steak Burgera od Hard Rock Cafe – powiedział Jon Lucas, dyrektor operacyjny Hard Rock International. – Cieszymy się, że możemy zaprosić fanów restauracji Hard Rock i Messiego do naszych obiektów, gdzie mogą spróbować burgera inspirowanego przez ulubione składniki Messiego i poczuć niezapomniane wrażenia smakowe”.

Hard Rock Cafe to znana w wielu krajach, światowej klasy marka z branży hospitality, która prowadzi kawiarnie na całym świecie co roku odwiedzane przez miliony gości. Pierwszy lokal Hard Rock Cafe otwarto w Londynie w 1971 r. Od tego czasu marka rozszerzyła swój zasięg o inne duże miasta, takie jak Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Miami, Paryż czy Sydney. Hard Rock Cafe oferuje jedyną w swoim rodzaju atmosferę spożywania posiłków i zawsze serwuje świeże, wysokiej jakości składniki. Aby zaspokoić ciągle zmieniające się potrzeby konsumentów, Hard Rock wciąż aktualizuje swoje menu, dodając do niego pozycje limitowane w czasie, takie jak zestawy burgerów, innowacyjne koktajle i inne.

LIVE GREATNESS

W 2021 r. Messi połączył siły z Hard Rock w kampanii marki pod hasłem LIVE GREATNESS, inicjatywie opartej o potrzeby fanów, które zawsze były głównym motorem napędowym Hard Rock od otwarcia pierwszego lokalu Cafe w Londynie w 1971 r. Kampania ma na celu inspirowanie fanów, łącząc ich poprzez wspólny entuzjazm do legendarnej marki z branży rozrywki i hospitality.

Współpraca jest hołdem dla korzeni Hard Rock, której sławne na całym świecie koszulki pojawiły się wtedy, gdy pierwszy lokal Hard Rock Cafe London zaczął sponsorować lokalną drużynę piłkarską w latach 70. Hard Rock and Messi nawiązali współpracę, aby stworzyć nową kolekcję produktów, które obejmują takie legendarne symbole Messiego, jak numer 10, lew, i jego własne logo.

Szczegóły kampanii LIVE GREATNESS można znaleźć tutaj, dodatkowe zasoby dotyczące partnerstwa Hard Rock z Messim tutaj. Wszystkie produkty powstałe dzięki współpracy Hard Rock i Lionela Messiego dostępne są w sklepach i online.

Źródło: Hard Rock International

Źródło informacji: PR Newswire

Dodaj komentarz