Hurtownia kurtek w centrum hurtowym Ptak. Dlaczego warto wybrać to miejsce?

Hurtownia kurtek w centrum hurtowym Ptak. Dlaczego warto wybrać to miejsce?

Jeśli prowadzisz swój sklep lub butik z odzieżą, z pewnością zależy Ci na różnorodności oferty. Dotyczy to każdej kolekcji, w tym kurtek. No właśnie, gdzie się w nie zaopatrywać? Większość polskich przedsiębiorców wybiera centrum hurtowe Ptak. Dlaczego?

Jak współpracować z hurtownią?

Istnieje wiele hurtowni i metod zamawiania towaru. Reguły współpracy najczęściej ustala się podczas negocjacji, dlatego przed ich rozpoczęciem warto sprawdzić ceny rynkowe i skonsultować się z zaprzyjaźnionymi sprzedawcami. Należy unikać podpisywania umów z hurtownikami, którzy proponują podejrzane ceny – zarówno zbyt wysokie, jak i zbyt niskie.

Należy też wspomnieć, że towar można pozyskać nie tylko od hurtowni. Sprawdzonym rozwiązaniem jest choćby zamówienie kurtek bezpośrednio od producenta. Właśnie w taki sposób działają największe marki, chociaż należy podkreślić, że to też jedyna opcja spełniające ich zapotrzebowanie. To właśnie od producenta można zamówić bardzo duże ilości i zazwyczaj jest to też wymogiem. Natomiast osoby zainteresowane stworzeniem własnej kolekcji krok po kroku mogą nawiązać współpracę z krawcami, szwalniami lub innymi rzemieślnikami.

Jak znaleźć dobrą hurtownię kurtek?

Dobra hurtownia odzieży z kurtkami to dość ogólnikowe pojęcie. Wszystko zależy bowiem od tego, na jakiej formie współpracy Ci zależy i jakiego rodzaju towaru szukasz. Można jednak temat uprościć i stwierdzić, że dobra hurtownia to przede wszystkim taka, która: oferuje dobrej jakości towar w przystępnej cenie, zwraca uwagę na trendy, jest terminowa i ma rozbudowaną ofertę.

Znalezienie takiej hurtowni nie jest proste. Najszybszym sposobem może być współpraca z polecenia, jednak jak wiadomo – nie każdy ma taką możliwość. Najczęściej trzeba po prostu porównać oferty kilku lub nawet kilkunastu miejsc. Można to łatwo zrobić, używając internetowej bazy hurtowni.

Internetowa baza hurtowni 

Centrum hurtowe Ptak stworzyło niedawno własną bazę hurtowni. Można ją znaleźć na stronie ptak.com.pl. Znajdują się w niej hurtownicy, którzy współpracują z tym największym w Europie centrum hurtowym odzieży. Wybór jest więc bardzo duży, bo na terenie Ptaka można znaleźć aż 2 000 polskich producentów i importerów odzieży. Zapoznać się z nimi na miejscu to niemałe wyzwanie, dlatego możliwość sprawdzenia kolekcji online jest niezwykle atrakcyjna.

Co ciekawe, bazę rozbudowano także o funkcję bezpośredniego kontaktu z hurtownikiem. Dzięki temu można wysłać wiadomość do danego producenta i poznać szczegóły dotyczące oferty lub konkretnego produktu. Służy do tego “lista zapytań”, którą można łatwo znaleźć na stronie.

Jak działa centrum hurtowe odzieży?

Centrum hurtowe to rodzaj kompleksu, który skupia w jednym miejscu wielu hurtowników – od kilku, do nawet kilku tysięcy. Najczęściej łączy je te sama lokalizacja salonów wystawowych lub, co zdarza się coraz częściej, oferowanie produktów na wspólnej stronie (bazie) online. W przypadku CH Ptak powierzchnia handlowa zajmuje aż 250 000 m2.

Dodaj komentarz