Instagram – Ty też możesz się tam odnaleźć

Instagram – Ty też możesz się tam odnaleźć

Konto na Instagramie może przynosić wiele profitów. Mowa tutaj nie tylko o możliwości realnego i zadowalającego zarobku, ale również o uzyskaniu popularności czy dzieleniu się ze światem swoimi pasjami. Możliwości jest naprawdę dużo, jednak do uzyskania zadowalających wyników są oczywiście potrzebne osoby, które aktywnie obserwują konto. W instagramowym świecie nazywa się je mianem followersów. Jeśli myślisz, że to nie dla Ciebie, mylisz się. Tak naprawdę każdy może posiadać dobrze funkcjonujące i popularne konto na tym portalu, trzeba jednak wiedzieć, w jaki sposób skutecznie je wypromować.

Sprawdzone metody promocji konta na Instagramie

Metod na promowanie konta na Instagramie jest wiele. Każda z nich jest skuteczna i nie wymaga wkładu dużej ilości wysiłku. Oto lista najskuteczniejszych sposobów:

 • Lajki instagram – to one są najważniejsze. Można je kupić poprzez specjalnej strony, które oferują taką możliwość. Konta, z których pochodzą lajki są realne, realizacja przebiega w tempie natychmiastowym, a cena jest atrakcyjna. Już za kilka albo kilkanaście złotych, można zdobyć pokaźną ilość lajków. Dzięki temu Twoje konto będzie coraz bardziej popularne i w końcu zyska większą ilość realnych obserwatorów.
 • Informacje – ludzie już tak mają, że im więcej rzeczowych informacji dostają, tym oferta wydaje się dla nich bardziej interesująca. Uzupełnij więc biogram, podając jak najwięcej informacji. Warto dodać linki do innych źródeł, takich jak blog czy strona internetowa.
 • Szanuj czas innych – jeśli ktoś odwiedza Twój profil, prawdopodobnie oczekuje dobrej jakości. Zdjęcia i filmy muszą więc być dodawane regularnie, być ciekawe i wykonane w dobrej jakości.
 • Reklamuj się na zewnątrz – czyli u innych. Nawiązywanie relacji jest bardzo ważne, jeśli inna zaufana firma w swoich postach zareklamuje Twoje konto, na pewno zyska większą popularność.
 • Zaglądaj do konkurencji – analizuj jakie działania prowadzi, które z nich są skuteczne a które nie. Możesz się zainspirować albo spróbować wyróżnić.
 • Co jest modne? – warto zwrócić na to uwagę. Bardzo duża część użytkowników Instagrama podąża za modą i z pewnością warto to wykorzystać.
 • Nawiązuj kontakt z obserwującymi  i innymi użytkownikami – pokaż, że jesteś aktywny. To może owocować nie tylko większą ilością lajków, ale także nawiązaniem kontaktów, które mogą okazać się bardzo przydatne.
 • Hashtagi – bezwzględnie muszą pojawiać się przy Twoich postach. Dzięki temu użytkownicy będą mogli łatwiej odnaleźć Twoje konto.
 • Za darmo – to przemawia do wielu osób. Warto chociaż od czasu do czasu stworzyć konkurs, a dla zwycięzcy zaoferować atrakcyjną nagrodę.
 • Nazwa – powinna być krótka, ciekawa i wpadająca w ucho.
 • Bądź prawdziwy – prawda zawsze sprzedaje się najlepiej. W tym niełatwym do życia świecie, w którym codziennie ktoś nas okłamuje, jesteśmy po prostu spragnieni prawdy. Pokaż więc, że jesteś autentyczny i szczery.

Podsumowanie

Dobrze prosperujące konto na Instagramie oznacza wiele korzyści. To dobre miejsce dla każdego, aby jednak osiągnąć sukces trzeba zadbać o promocję i swoich obserwatorów. Zaoferuj im coś ciekawego i prawdziwego. Bądź aktywny i reklamuj się na zewnątrz, nie zapominaj o używaniu hashtagów. Jeśli weźmiesz do serca porady zawarte w artykule, prędzej czy później ucieszy Cię duża ilość followersów.

Dodaj komentarz