Integracja w góralskim wydaniu

Integracja w góralskim wydaniu

Chyba każdy pracodawca wie i rozumie, że sukces firmy zależy od jej pracowników. Nie tylko od tego jak są wydajni, ale też od tego, czy i jak mogą na sobie polegać, czy   dobrze im się ze sobą pracuje, czy nie ma między nimi animozji, tarć i wzajemnej niechęci. Dobry zespół powinien być zgrany, znający się. Nie koniecznie tylko z pracy.

Team building w górach

Imprezy integracyjne to jeden z najpopularniejszych i najlepszych sposobów na budowanie wspólnoty w zespole. To miejsce jest przecież wyjątkowe i szczególne. Dysponuje ogromnym potencjałem, a atrakcje Zakopanego skierowane są dla wszystkich, bez wyjątku. Bo przecież wyjazdy firmowe to nie tylko samo szkolenie.  To, co przychodzi po nim, jest równie ważne. A niektórzy powiedzą wręcz, że najważniejsze. Uczenie się współpracy – a także zdrowej rywalizacji – przebiegać może na wiele sposobów i na wielu polach.

Tylko od woli organizatorów zależy, czy będzie ono połączone np. z konferencją, czy będzie samodzielną atrakcją, pozwalającą umocnić więzy między członkami zespołu. Zakopane oferuje szereg możliwości, by wykorzystać je właśnie w tym celu. Jego atutem na pewno jest cała otoczka, jaką dają góry. Widoki, panoramy, piękno lasów i skalistych, strzelających do nieba szczytów. Takie miejsca aż się proszą, by zobaczyć je z bliska, by włączyć je w program integracji zespołu. Dlatego np. na stronach https://www.mountain.pl/oferty/dla-grup/ znajdziemy jakże popularne grupowe wyprawy górskie, prowadzone na quadach. Oczywiście pod opieką przewodnika, pozwalające bliżej poznać nie tylko siebie, zespół, ale też samą przyrodę tatrzańską i góralskie obyczaje. No bo przecież co to za impreza w Zakopanem, która nie skończy się góralską biesiadą i skocznie pogrywającą kapelą?

Wiesz, z kim pracujesz

Wiele firm oferuje wyjazdy dla grup w Zakopanem. Sztuką jest jednak wybrać taką, która zapewni jak najlepszą obsługę i jednocześnie jak najbardziej przyjazne dla kieszeni warunki. Obie te kwestie są  przecież równie ważne przy planowaniu wyjazdu firmowego w góry. Dlaczego więc zdecydować się na DMC Operator i portal https://www.mountain.pl? Bo stoi za nim kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze zorganizowanych grup. Nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Bo zapewnia kompleksową organizację pobytu, od A do Z. Bo pracuje w oparciu o własne obiekty, własną bazę noclegową i sprzętową. A to oznacza brak pośredników, narzutów i dodatkowych kosztów. Łącząc jakość z rozsądkiem cenowym, fachowość z doświadczeniem, pozwala wyjazdy firmowe do Zakopanego uczynić skutecznymi dla budowania tożsamości zespołu. I o to chodzi.

Dodaj komentarz