Jak chronić swój nowy iPhone 13 przed pęknięciem ekranu?

Jak chronić swój nowy iPhone 13 przed pęknięciem ekranu?

Nowy iPhone 13 to niesamowity telefon z mnóstwem funkcji. Ale, jak każdy inny telefon, jest podatny na pękanie ekranu, jeśli nie jest odpowiednio chroniony. W tym poście na blogu dowiesz się, jak chronić swój nowy iPhone 13 przed pęknięciem ekranu. Tak więc niezależnie od tego, czy dopiero dostajesz nowego iPhone’a 13, czy masz go już od jakiegoś czasu, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami!

Zdobądź etui na telefon, które zapewnia ochronę przed upadkami i zarysowaniami

Jednym z najlepszych sposobów ochrony nowego iPhone’a 13 przed pęknięciem ekranu jest zakup etui na telefon, które zapewnia ochronę przed upadkami i zarysowaniami. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów, więc koniecznie wykonaj rozeznanie i znajdź taki, który odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli szukasz etui chroniącego przed upadkami, polecamy Pancerne Armor Ring do iPhone 13 etui. Ich solidna seria obudowy została zaprojektowana tak, aby chronić Twój telefon przed upadkiem z wysokości 10 stóp. Dla dodatkowej ochrony etui Pancerne Armor Ring jest wyposażone w obrotowy pierścień, który może służyć jako uchwyt na palec i podstawka. W centralnej części znajduje się metalowa płytka, która umożliwia przypięcie smartfona do magnetycznego uchwytu samochodu. Wystająca krawędź nad wyświetlaczem chroni przed zarysowaniem ekranu.

Jeśli szukasz etui, które zapewnia ochronę przed zarysowaniami, polecamy etui RhinoShield Impact Protection Case. To etui wykorzystuje materiały klasy wojskowej, aby chronić telefon przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Każdy z tych lub inny podobny rodzaj pomoże chronić Twój nowy iPhone 13 przed pęknięciem ekranu. Zawsze upewnij się, że etui jest prawidłowo i bezpiecznie założone przed użyciem telefonu.

Umieść na telefonie ochraniacz ekranu, aby zapobiec pęknięciom i odpryskom

Innym świetnym sposobem ochrony nowego iPhone’a 13 przed pęknięciem ekranu jest umieszczenie na telefonie osłony ekranu. Ochraniacze ekranu pomagają zapobiegać pęknięciom i odpryskom na ekranie telefonu, co może prowadzić do jego uszkodzenia. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów ochraniaczy ekranu, więc koniecznie przeprowadź badania i znajdź taki, który odpowiada Twoim potrzebom. Polecamy Etuistudio – iPhone 13 szkło hartowane 9H. Ta osłona ekranu wykorzystuje materiały klasy wojskowej, aby chronić telefon przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Więcej specyfikacji:

  • Super cienki i przezroczysty tylko 0,3 mm
  • Powłoka oleofobowa
  • Twardość szkła 9h, zaokrąglone krawędzie
  • Idealnie dopasowane do telefonu

Oczywiście wypadki mogą się zdarzyć, niezależnie od tego, jak dobrze chronisz swojego nowego iPhone’a 13. Dlatego ważne jest, aby zawsze uważać na nowy telefon. Uważaj na to, gdzie go położysz i nigdy nie zostawiaj go w miejscu, z którego może spaść. Jeśli upuścisz swojego nowego iPhone’a 13, jak najszybciej zanieś go do profesjonalisty, aby go naprawić.

Unikaj pozostawiania telefonu w bezpośrednim świetle słonecznym lub gorącym otoczeniu

Innym sposobem ochrony nowego iPhone’a 13 przed pęknięciem ekranu jest unikanie pozostawiania telefonu w bezpośrednim świetle słonecznym lub gorącym otoczeniu. Słońce może uszkodzić ekran telefonu, podobnie jak ciepło. Dlatego pamiętaj, aby chronić swojego nowego iPhone’a 13 przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wszelkimi źródłami ciepła. Jeśli nie używasz nowego telefonu, przechowuj go w chłodnym, ciemnym miejscu. Większość urządzeń elektronicznych pozostawionych w bezpośrednim świetle słonecznym lub gorącym środowisku w końcu się zepsuje. Tak więc, unikając tych warunków, możesz przedłużyć żywotność swojego nowego iPhone’a 13.

Regularnie twórz kopie zapasowe danych na wypadek wypadku

Oczywiście wypadki mogą się zdarzyć, bez względu na to, jak dobrze chronisz swojego nowego iPhone’a 13. Dlatego ważne jest, aby zawsze być przygotowanym na najgorsze. Jednym z najlepszych sposobów na to jest regularne tworzenie kopii zapasowych danych. W ten sposób, jeśli dojdzie do wypadku i Twój nowy iPhone 13 zostanie uszkodzony, nie stracisz wszystkich ważnych danych. Istnieje wiele różnych sposobów tworzenia kopii zapasowych danych, więc upewnij się, że znajdziesz taki, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami może pomóc w ochronie nowego iPhone’a 13 przed pęknięciem ekranu. Wypadki nadal mogą się zdarzać, ale stosując te środki ostrożności, możesz zmniejszyć ryzyko uszkodzenia nowego telefonu.

Jeśli otrzymasz pęknięty ekran, nie próbuj go naprawiać samodzielnie

Jeśli niestety złamiesz ekran nowego iPhone’a 13, jak najszybciej zanieś urządzenie do profesjonalisty, aby go naprawić. Zalecamy zabranie telefonu do sklepu Apple Store lub autoryzowanego dostawcy usług Apple. Nie próbuj samodzielnie naprawiać telefonu, ponieważ może to pogorszyć problem. Próba samodzielnego rozwiązania problemu może pogorszyć problem i na dłuższą metę będzie kosztować więcej pieniędzy.

Najważniejsze!

Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami może pomóc w ochronie nowego iPhone’a 13 przed uszkodzeniem ekranu. Istnieje wiele różnych sposobów ochrony telefonu, więc znajdź te, które najlepiej Ci odpowiadają. I pamiętaj, jeśli skończysz z pękniętym ekranem, nie próbuj go naprawiać samodzielnie. Jak najszybciej zanieś telefon do specjalisty, aby go naprawić.

Dodaj komentarz