Jak dobrać zegarek do ubioru?

Jak dobrać zegarek do ubioru?

Czy wiesz, jak dobrać zegarek do ubioru i okazji? Jakich błędów unikać i jakich zasad przestrzegać, aby prezentować się odpowiednio? To prostsze niż myślisz, przeczytaj nasz poradnik!

Jak dobrać zegarek do ubioru?

W dzisiejszych czasach zegarek to coś więcej niż dodatek do mierzenia czasu. Coraz częściej zegarek staje się integralną częścią stylizacji i ważnym elementem kreacji – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nie jest zatem tajemnicą, że styl ubioru powinien być spójny z tym, jaki zegarek masz na swoim nadgarstku. Źle dobrany zegarek z pewnością popsuje całą kompozycję – i to nawet jeśli będzie to bardzo drogi model z wyższej półki. Zegarki dopasowane do różnych okoliczności oferują różne marki, włączając w to firmę Fossil. Zegarki Fossil utrzymane są w zróżnicowanej stylistyce, dlatego bez trudu znajdziesz znakomity dodatek do każdego outfitu i na każdą okazję.

Damski zegarek

Częstym błędem u pań jest zbyt wystrzałowy i krzykliwy zegarek. Chodzi tu mianowicie o sytuacje, kiedy już cały strój sam w sobie i biżuteria są bardzo efektowne. Dodanie do tego równie efektownego zegarka wywołuje po prostu efekt przeładowania. Dlatego do wyboru zegarka trzeba podejść rozsądnie. Oczywiście strojny zegarek jak najbardziej może być w porządku, nie powinien jednak towarzyszyć równie krzykliwemu ubiorowi.

Kolejna zasada w doborze zegarka dla kobiety brzmi następująco: im bardziej zdobiony i błyszczący zegarek, tym skromniejsza i bardziej stonowana powinna być reszta stylizacji. Wtedy w pewnym sensie decydujesz, że główną „gwiazdą” stylizacji jest zegarek i to właśnie on w pierwszej kolejności przykuwa uwagę. Aby podkreślić wieczorowy outfit, sprawdź zegarki Fossil. Co powiesz na model z błyszczącą tarczą? A może coś spokojniejszego, np. nieduża tarcza i cienki, skórzany pasek lub subtelna bransoleta?

Zegarek męski

Mężczyźni powinni uważać przede wszystkim na rutynę. Dlaczego? Otóż mężczyźni podświadomie na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność i walory praktyczne. Dlatego też często kupują zegarek i szybko się do niego przyzwyczajają – o ile oczywiście spełnia swoją funkcję. W ten sposób zegarek noszony jest bardzo często, nierzadko niezależnie od aktualnego ubioru czy okazji. Zegarek jest zakładany niejako automatycznie. Należy też pamiętać o odpowiednim doborze stylu zegarka do ubioru. Do garnituru zdecydowanie nie będzie pasował zegarek sportowy.

Zegarki Fossil

Jeśli szukasz nowego i jakościowego zegarka, koniecznie sprawdź zegarki Fossil. To firma z tradycjami, która słynie z oferowania wysokiej klasy urządzeń na każdą okazję. Dobierzesz tu zarówno doskonałe zegarki casualowe, które nadają się na co dzień, jak i bardziej eleganckie zegarki na ważne uroczystości. Dodaj sobie odrobiny klasy albo sięgnij po zegarek sportowy – wybór należy do Ciebie. Nie pomijaj tego niezwykle ważnego dodatku do garderoby, który niejednokrotnie staje się kluczowym elementem Twojej stylizacji.

Dodaj komentarz