Jak uczcić rocznicę ślubu? Niezwykłe pomysły na wspólne świętowanie.

Jak uczcić rocznicę ślubu? Niezwykłe pomysły na wspólne świętowanie.

Brakuje Ci niebanalnych pomysłów na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką w dniu rocznicy ślubu? Przychodzimy z pomocą! Przedstawiamy kilka niezawodnych inspiracji na wspólne świętowanie, które wspominać będziecie bardzo długo.

Lot balonem we dwoje

Balon to niezwykle widowiskowy statek powietrzny, a eksplorowanie nim podniebnych przestworzy to iście romantyczna przygoda. Lot balonem we dwoje idealnie nadaje się zatem do świętowania rocznicy ślubu! Niezapomniane krajobrazy obserwowane z niecodziennej perspektywy w towarzystwie najbliższej osoby zapisują się w pamięci na całe życie. Jeśli jesteście miłośnikami niebanalnych atrakcji, lot balonem z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Lot awionetką w górach

Awionetka to mały samolot, w tym przypadku czteromiejscowy, na którego pokładzie podziwiać można polską część Tatr! Lot w górach wyróżnia się na tle innych podarunków rocznicowych niecodziennymi widokami. Trasa przebiega wzdłuż Zakopianki, nad Szaflarami, Białym Dunajcem, Poroninem, koło Gubałówki i nad Zakopanem. To bardzo atrakcyjne rejony, które ujrzane z perspektywy nieba zostają w sercu i pamięci na lata.

Skok na bungee w parze

Skok na bungee to jedna z najpopularniejszych atrakcji z kategorii ekstremalnych. Jest jednak na tyle bezpieczna, że dopuszcza się do realizacji osoby bez doświadczenia i jakichkolwiek szkoleń czy wcześniejszych przygotowań. W dodatku przeżycie to bez problemu można dzielić z bliską osobą! Może w tym roku z okazji rocznicy zdecydujecie się na totalne szaleństwo i wspólnie skoczycie na bungee z kilkudziesięciometrowego żurawia? 

Kolacja w ciemności

Klasyczna kolacja w ulubionej restauracji o dobrej renomie to klasyczny i często wybierany podarunek z okazji rocznicy ślubu. Aby dodać mu nieco oryginalności, polecamy wybrać kolację realizowaną w całkowitej ciemności. To niesamowita przygoda, pełna niecodziennych, kulinarnych doznań. Nieznane Wam menu dodatkowo podsyci atmosferę niepewności. Gwarantujemy, że takiej rocznicy nie da się zapomnieć!

Rytuał SPA we dwoje

Jeśli na co dzień dużo pracujecie i jesteście przemęczeni, Wasza rocznica ślubu to świetna okazja na chwilę regeneracji i ucieczkę od codziennych trosk i stresu. Specjalnie skomponowane pakiety SPA dla pary na ciało i twarz, realizowane w wielu renomowanych salonach w Polsce gwarantują niezapomniane, romantyczne chwile relaksu. Oddajcie się w ręce wykształconych profesjonalistów i spędźcie tegoroczną rocznicę w SPA!

Romantyczny weekend dla dwojga

Wyjazd poza miasto i zdystansowanie się od codziennego środowiska to zawsze dobry pomysł na rocznicę. Romantyczny weekend we dwoje zrealizowany w jednym z polskich hoteli pozwoli Wam wręcz zakochać się w sobie na nowo! To okazja do eksplorowania lokalnych atrakcji, cieszenia się klimatycznymi posiłkami przy świecach i zabiegami w SPA przez cały weekend – i to tylko w towarzystwie drugiej połówki. 

Sesja dla pary

Profesjonalna sesja dla dwojga zatrzymująca uczucie na pięknych ujęciach to kolejna niebanalna opcja na uczczenie rocznicy ślubu. Realizacja może odbyć się w studio, Waszym domu lub plenerze, a jej efekty zostaną z Wami w rodzinnych albumach już na zawsze. To także świetna okazja do wspólnej zabawy, przełamania swoich barier i spróbowanie czegoś nowego w towarzystwie ukochanej osoby.

Rejs wycieczkowy

Kolejna niebanalna propozycja na spędzenie rocznicy, która pozwala spojrzeć na najbliższą okolicę z nieco innej perspektywy to widokowy rejs wycieczkowy. Ta bezsprzecznie kojarząca się z luksusem atrakcja z roku na rok zyskuje na popularności. Idealnie sprawdzi się w Waszym przypadku, jeśli kochacie nutkę romantyzmu i bliskość natury. Niezależnie od miejsca realizacji, malowniczy widok architektury polskich miast długo pozostanie w Waszej pamięci.

Mamy nadzieję, że spośród naszych propozycji wybrałeś tą idealną, która sprawdzi się w przypadku Ciebie i Twojej drugiej połówki. Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami z realizacji!

Dodaj komentarz