Jak zdobyć więcej polubień na Facebooku?

Jak zdobyć więcej polubień na Facebooku?

Facebook to jeden z najbardziej popularnych portali społecznościowych na świecie. Wiele osób zastanawia się, jak zwiększyć widoczność swojego fanpage’a w tym serwisie. Sprawdź, jak zdobyć więcej lajków na FB!

Posiadanie fanpage’a na Facebooku to świetne rozwiązanie dla każdej firmy, która chciałaby dotrzeć ze swoją ofertą do większej liczby osób. W rozwinięciu strony firmowej na FB pomogą nam dodatkowe polubienia pod dodawanymi postami i zdjęciami. Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić lajki na Facebooku, zapoznaj się z naszym artykułem.

Czym są lajki na FB?

Każda nowoczesna firma powinna mieć swój fanpage (czyli stronę firmową) na Facebooku. Fanpage umożliwia zebranie zadowolonych klientów firmy w jednym miejscu. Na stronie firmowej możemy publikować ciekawe aktualizacje dotyczące sprzedawanych produktów lub usług. Inni użytkownicy Facebooka mogą „polubić” każdą opublikowaną przez nas treść, klikając w przycisk „Lubię to!” pod dodanym postem lub zdjęciem.  

Polubienia na FB – czy warto kupić?

Zastanawiasz się, jak wypromować swoją stronę firmową na Facebooku? Świetnym pomysłem może być zakup lajków – np. pod postami, zdjęciami lub komentarzami. Na rynku działają firmy, które mają w ofercie prawdziwe polubienia od użytkowników Facebooka. Algorytm Facebooka wykorzystuje lajki do promowania określonych treści. Im więcej polubień, tym większe zasięgi udostępnianych postów. Co dają polubienia strony na FB? Oto kilka powodów, dla których warto je kupić:

  • Szybszy rozwój biznesu;
  • Możliwość dotarcia do większego grona odbiorców;
  • Promocja firmy w sieci przy pomocy strony/fanpage;
  • Poprawa wizerunku przedsiębiorstwa;
  • Oszczędność czasu, który zostałby przeznaczony na standardowe działania marketingowe;
  • Cena – jeśli zastanawiasz się, ile kosztują polubienia strony na FB, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: można je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie!

Jakie lajki na FB możesz kupić?

Firmy, które zajmują się sprzedażą lajków na FB, mają w swojej ofercie różne rodzaje polubień. Do wyboru masz między innymi takie produkty jak:

  • Polubienia strony firmowej – czyli polubienia od użytkowników, którzy chcą być na bieżąco z ofertą Twojej firmy. Duża liczba polubień strony pomaga zwiększyć widoczność fanpage’a w wynikach wyszukiwania Google oraz w wyszukiwarce na Facebooku.
  • Lajki pod postami lub zdjęciami – polubienia FB pod udostępnianymi treściami zwiększają ich zasięgi. Im więcej lajków pod Twoimi postami i zdjęciami, tym większe zainteresowanie potencjalnych klientów.
  • Lajki pod komentarzami – potencjalni klienci firmy bardzo często szukają opinii na temat produktów lub usług w komentarzach na stronie firmowej FB. Dlatego warto zadbać o to, aby pozytywne komentarze zebrały jak największą liczbę polubień, a tym samym zostały wypromowane przez Facebook i znalazły się na górze listy.

FB polubienia strony – dla kogo?

Zakup polubień na Facebooku to świetne rozwiązanie dla każdej osoby lub firmy, której celem jest wypromowanie fanpage. Dodatkowe lajki dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i freelancerów, którzy chcą rozwinąć swoją działalność w sieci. Na zakup lajków mogą zdecydować się również osoby prywatne, które pragną zdobyć popularność w social mediach.

Jak kupić polubienia strony na FB?

Chcesz kupić polubienia na FB? Zakup polubień strony na Facebooku jest nieskomplikowanym i intuicyjnym procesem. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, która zajmuje się sprzedażą lajków i wybrać rodzaj oraz liczbę polubień, które Cię interesują. Następnie w wyznaczonym miejscu trzeba wkleić link do profilu/posta/zdjęcia/komentarza, który chcesz wypromować. Po opłaceniu zamówienia lajki pojawią się na Twoim koncie.

Dodaj komentarz