Jaki pierścionek wybrać?

Jaki pierścionek wybrać?

Pierścionek korona albo z serduszkiem – biżuteria na prezent

Pierścionek to idealny pomysł na prezent. I wcale nie musi być tym zaręczynowym. Każda kobieta lubi tego typu błyskotki i najchętniej otaczałaby się nimi w każdych ilościach. Najważniejsze jest to, aby biżuteria ta była dobrze wybrana.

Złoty pierścionek korona czy z serduszkiem?

Ciekawą propozycją jest pierścionek korona wykonany z żółtego złota, zdobiony cyrkonią. Kształt korony przykuwa uwagę i zdecydowanie wyróżnia tę biżuterię na tle innych pierścionków. Będzie doskonałym prezentem dla kobiety pewnej siebie, zdecydowanej, odważnej, która wie, czego chce od życia i w tym kierunku za wszelką cenę podąża. Inną propozycją może być pierścionek z serduszkiem. Wygląda jednak bardziej klasycznie. Wykonany z białego złota w formie obrączki z brylantami może spodobać się kobiecie, która lubi elegancką biżuterię. Szczególnie kobiecie, którą interesuje próba złota. Bo nie wszystkie zwracają na to uwagę. Estetyczny, starannie wykończony, może wzbudzić zainteresowanie niejednej kobiety. Wybór ostateczny zależy od kupującego. Prawda jest jednak taka, że w zasadzie i pierścionek korona i ten z serduszkiem to ciekawy pomysł na prezent.

Jak wybrać rozmiar pierścionka?

Pytanie teraz, jak wybrać rozmiar pierścionka, skoro ma to być prezent niespodzianka. Zadanie na pewno nie będzie proste. Jednak są skuteczne sposoby. Wystarczy sprawdzić rozmiar innego pierścionka, który kobieta już nosi. Można też delikatnie i sprytnie podpytać. Albo po prostu poprosić o pomoc jej przyjaciółkę. Chyba że niekoniecznie musi to być prezent niespodzianka. Wówczas wystarczy zapytać wprost. Wszystko zależy od sytuacji.

Eleganckie pudełko do pierścionka pasuje idealnie

Mając już ładny pierścionek z serduszkiem albo ten w kształcie korony, trzeba zadbać o odpowiednie opakowanie. Niech będzie to eleganckie pudełko, wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Dzięki temu podarunek będzie się dobrze prezentował. Samo pudełko, które kobieta zobaczy w pierwszej kolejności, zrobi na niej pozytywne wrażenie. Warto więc postarać się i w tej kwestii. A wybór pudełek u dobrego jubilera jest duży.

Gdzie kupić pierścionek na prezent?

To, że pierścionek w prezencie pasuje idealnie i warto go kupić, już wiadomo. Tylko pytanie, gdzie? Jeśli ma to być faktycznie trafiony i elegancki upominek, najlepiej udać się do jubilera. Jubiler GOLD MONEY ma szeroką ofertę przepięknej, złotej biżuterii. Wśród której można znaleźć złoty pierścionek zdobiony na różne sposoby. Oczywiście obdarowana kobieta nie musi wiedzieć, gdzie biżuteria ta została zakupiona i można udawać, że w jakimś drogim sklepie z biżuterią, ale to da się zauważyć. Wybierając dobry punkt sprzedaży można mieć pewność, że kupiona w nim biżuteria też będzie jakościowa i na pewno złota. Że biżuteria z cyrkoniami będzie faktycznie nimi zdobiona, a nie jakimś tanim plastikiem. Warto w ogóle rozejrzeć się za salonem z biżuterią działającym w sieci. Dostawa zwykle przy zamówieniu na większą kwotę jest darmowa. Pierścionek w razie niezadowolenia można zwrócić. A jednak wybór jest dużo większy. Także, zanim przejdziemy do wyboru samego pierścionka, musimy wybrać punkt sprzedaży.

W dobrze zaopatrzonych salonach z biżuterią można znaleźć przepiękną biżuterię. Warto podarować ją na prezent, nawet jeśli jest nią pierścionek. Ładnych pierścionków nigdy za wiele, ale jeśli na kobiecie zrobi ogromne wrażenie, to zapewne zastąpi nim wszystkie inne, te, które nosiła do tej pory. Warto więc jeszcze bardziej postarać się przy wyborze tego prezentu.

Dodaj komentarz