Kartki urodzinowe dla dzieci

Kartki urodzinowe dla dzieci

Kartki urodzinowe dla dzieci to przyjemny dodatek, który dołączysz do prezentu. Dzięki przestrzeni na tekst napiszesz wewnątrz kartki życzenia lub tekst. Będzie to miła pamiątka urodzinowa.

Wykonanie z troską o szczegóły

Kartka urodzinowa ma być piękną ozdobą oraz pamiątką po wydarzeniu z życia dziecka. Ważna jest więc wysoka jakość produktu.

Każdą kartkę wykonuje się ręcznie i dba o każdy szczegół. Nakładając kolejne warstwy na grupy papier wytwarzane jest istne arcydzieło w trójwymiarze. Nie tylko papier, ale również drobne elementy dekorujące zdobią całość. Gotowy produkt cieszy wzrok, przyciąga uwagę kolorami oraz jest interesującym przedmiotem w dotyku. Sensoryczne doznania będą zachwycać nawet małego brzdąca.

Dzięki manualnemu wykończeniu każda z nich jest wyjątkowa i nie sposób znaleźć dwóch takich samych.

Kartki urodzinowe dla dzieci wycinane są z dobrej jakości papieru oraz materiału, dzięki czemu nie zniszczą się nawet jeżeli będą wewnątrz paczki. Będą również odporne na ciekawskie małe rączki.

Style wykonywanych kartek nawiązują do dziecięcych motywów. Można wybrać warianty dedykowane chłopcom w niebieskich kolorach, dziewczynkom z kolorem różowym jako dominującą barwą lub neutralne.

Możliwość personalizowania

Kartki urodzinowe może dowolnie spersonalizować. Część z nich ma pozostawione z przodu miejsce, w którym możesz domówić dodatkowy napis np. imię dziecka, liczbę lat lub określić okazję.

Niekiedy jest również możliwość wysłania wcześniej podobizny lub zdjęcia dziecka. Zostanie sprawnie dopasowane do okładki i uzupełnione o ciekawe detale. Dzieci na pewno ucieszy ich buzia na tym preznecie!

Jak już wcześnie było wspomniane, każda z kartek na wewnętrznej stronie posiada miejsce na tekst. W nim możesz napisać życzenia, aforyzm, który może być radą, ale też ciepłe słowa płynące prosto z serca. Pisane słowa mają wielkie znaczenie i nadają autentyczności. Pozostaw w kartce ślad po sobie.

Kartka na urodziny i nie tylko

Prezenty oraz kurtka daje się nie tylko w urodziny. Świetną okazją ku temu są wyjątkowe wydarzenia z życia: chrzest, komunia, czy nawet pierwszy dzień szkoły!

Dedykowaną kartką możesz uwiecznić dany dzień, wesprzeć ciepłymi słowami lub po prostu zostawić pamiątkę po sobie. 

Część sklepów swoje oferty udostępnia w internecie. Wchodząc na daną stronę maż możliwość zobaczenia produktu oraz przeglądnięcia różnych kategorii w celu wybrania najlepszego. Dzięki temu poszukiwania będą łatwiejsze, a Ty będziesz mógł odnaleźć idealny wzór kartki na każdą okazję!

Dodaj komentarz