Katarzyna Bosacka: Bosackiej nie da się zmienić. Nie będę nagle tańczyć na lodzie, śpiewać ani udawać, że znam się na wędkowaniu

Katarzyna Bosacka: Bosackiej nie da się zmienić. Nie będę nagle tańczyć na lodzie, śpiewać ani udawać, że znam się na wędkowaniu

W nowym programie o charakterze poradnikowym dziennikarka chce podpowiadać widzom, w jaki sposób niewielkim kosztem mogą codziennie poprawiać jakość swojego życia. Jego formuła pełna będzie zaskakujących i nieoczywistych statystyk dotyczących każdego z nas. Katarzyna Bosacka z dużą satysfakcją dołącza do ekipy TTV i cieszy się, że nadal będzie mogła zajmować się tematyką, w której czuje się najlepiej.

W programie „DeFacto Bosacka” pojawi się dużo odkryć i ciekawostek ze świata. Dziennikarka chce prezentować przede wszystkim takie, które mogą znacząco ułatwić życie i pracę oraz dzięki którym można podreperować zdrowie czy zadbać o finanse.

– Nowy program, telewizja ogólnopolska – TTV, program od poniedziałku do środy, czyli trzy razy w tygodniu, o 16.15. Będzie nazywał się „DeFacto Bosacka” – mówi agencji Newseria Lifestyle Katarzyna Bosacka.

Dziennikarka nie ukrywa, że formaty rozrywkowe to zupełnie nie jej bajka. Zapewnia więc, że w żadnym popularnym show nie zatańczy ani też nie zaśpiewa. Przez ponad 20 lat swojej pracy zawodowej zajmowała się edukacją – żywieniową, konsumencką, zdrowotną oraz naukową. Jest autorką 10 książek. Ma na swoim koncie również kilka programów telewizyjnych emitowanych na antenie TVN Style.

– Bosackiej nie da się zmienić. Nie będę nagle tańczyć na lodzie ani nie będę śpiewać czy udawać, że znam się na wędkowaniu. To, na czym się znam, to jest dziennikarstwo poradnikowe, konsumenckie i wszystko, co interesuje mnie w otaczającym nas świecie – mówi Katarzyna Bosacka.

Dziennikarka tłumaczy, że jej misją i zadaniem jest dostarczanie widzom takich informacji, które mogą wykorzystać w codziennym życiu.

– Zbieram wszystkie tematy z tego, co mnie otacza i co dotyczy mnie oraz mojej rodziny. Dzisiaj na przykład jestem na wysokich obcasach i się zastanawiam, ile normalna kobieta może na nich wytrzymać, żeby sobie nie połamać kręgosłupa, ile to jest godzin, czy to są godziny, czy dni – mówi Katarzyna Bosacka.

Premierowy odcinek programu „DeFacto Bosacka” zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 marca o godz. 16.05 w TTV.

Źródło: (c) newseria.pl

Dodaj komentarz