Lorus – dlaczego jest najchętniej wybieraną marką zegarków?

Lorus – dlaczego jest najchętniej wybieraną marką zegarków?

Zróżnicowana oferta nowoczesnych zegarków ręcznych zapewnia ogromne możliwości doboru wśród produktów ekskluzywnych, ze średniej półki cenowej, a także zegarków niedrogich, oferujących konkurencyjne wyposażenie. Lorus jest marką, która wpisuje się idealnie w środek statystyk, czym przekonuje szerokie grono odbiorców. Wysoka jakość oraz bardzo konkurencyjne ceny to znak rozpoznawczy japońskiej marki, proponującej zegarki dla kobiet i mężczyzn.

Jak powstała marka Lorus?

Z pewnością wiele osób będzie zaskoczonych faktem, iż Lorus jest pochodną japońskiej marki Seiko, która w 1982 r. wprowadziła na rynek zegarki pod nazwą Lorus, jako swoisty eksperyment. Produkty powędrowały na rynek europejski, gdzie, jako ewenement, zyskały ogromną popularność w pierwszych latach sprzedaży. Japończycy, zadowoleni z europejskiego sukcesu marki, umiejętnie wdrażali strategię, dzięki której Lorus stał się najpopularniejszą i niezwykle atrakcyjną ofertą zegarmistrzowską na terenie nie tylko Europy, ale Azji, Ameryki Północnej i Południowej. Zegarki Lorus zasłynęły jako modele casualowe, odpowiednie do codziennej stylizacji. Ich doskonała jakość wykonania oraz nowoczesne komponenty stały się kultowymi produktami osób, ceniących modne i niedrogie rozwiązania.

Zegarki, które oferują „Everything except expensive”

Hasło „Everythink except expensive” wpisuje się w strategię marketingową marki Lorus, wdrażaną od początku istnienia na rynku zegarmistrzowskim. Dzięki założeniu wykreowana została grupa docelowa klientów marki, która w miarę upływu czasu zyskiwała coraz większe rzesze sympatyków. Klientami docelowymi marki Lorus mieli stać się użytkownicy w wieku pomiędzy 15, a 30 rokiem życia, którzy cenią wysokojakościowe produkty w atrakcyjnej cenie, a także korzystają z nowoczesnych rozwiązań, ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Lorus rozpoczął zmiany. Wprowadzono mechanizm kinect, stanowiący połączenie mechanizmu kwarcowego z automatycznym, zaczęto stosować zestawy niezbędnych sportowcom  akcesoriów, usprawniających codzienne treningi. Zegarki Lorus od modeli typowo casualowych rozwinęły swoją stylistykę w kierunku modeli sportowych, a także klasycznych.

Modne zegarki Lorus dla kobiet

Zegarki Lorus dla kobiet dostępne są w ramach kolekcji klasycznej, biżuteryjnej oraz fashion. Każdy z modeli, oferowanych przez markę Lorus wyróżnia się wysoką jakością. Zegarki damskie posiadają stalowe koperty, mineralne szkło zabezpieczające cyferblat, a także poziom wodoszczelności w granicach 50 do 100 M (można w nich brać prysznic, a nawet nurkować bez akwelungu). Klasyczne modele umieszczone są na cienkich, skórzanych paskach, kontrastujących z kolorystyką cyferblatu lub dopełniających barwę. Zegarek damski Lorus w stylu fashion to produkt o wyjątkowym efekcie wizualnym, zdecydowanie wyróżniającym się na tle innych modeli. w ofercie marki znajdują się przedmioty, wpisujące się w subtelną urodę, jak i modele o wyrazistej stylistyce.

Gustowne i funkcjonalne męskie zegarki Lorus

Kolekcja urbanistyczna, sportowa i klasyczna to zróżnicowanie, w którym każdy mężczyzna znajdzie zegarek, odpowiadający gustowi i stylowi życia. Zegarki męskie Lorus wyposażone zostały w szereg, przydatnych funkcji, jak chronograf, datownik, mineralne szkiełko oraz czas 24-godzinny. Niezawodne, niedrogie zegarki Lorus, które zyskały ogromną popularność, są przedmiotami, wyróżniającymi się stylistyką i  jakością. Zegarek męski Lorus jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby użytkowników, którzy  potrzebują zegarków sportowych o zaawansowanych parametrach z elektronicznym wyświetlaczem, które zapewnią wsparcie w każdej sytuacji, a jednocześnie, gustownie prezentujących się jako dodatek do stylu miejskiego i sportowego.  

Kiedyś, tu i na zawsze – hasło, obecne w założeniach marki Lorus zapewnia o uniwersalności, ponadczasowości oferty, a także możliwości dopasowania do stylu każdego użytkownika. Celebrate Life! Bądź w ruchu i noś sportowe zegarki, które nie zawiodą Twoich oczekiwań. Noś je również na co dzień, gdyż ich stylistyka pozwala na dopasowanie poszczególnych modeli do indywidualnych potrzeb. Według filozofii japońskiej marki można pozwolić sobie na stylowy zegarek bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Dla osób, poszukujących najwyższej jakości w niskiej cenie Lorus jest marką, która zdecydowanie wpisze się w oczekiwania. Osoby młode, będące w ruchu i lubiące atrakcyjne wizualnie dodatki, niezawodnie i uniwersalnie wpisujące się w sytuację, nie będą zawiedzione. 

Dodaj komentarz