Maffashion: 28 miejsce w rankingu Instagram zajmuje świeżo upieczona mama!

Maffashion: 28 miejsce w rankingu Instagram zajmuje świeżo upieczona mama!

Maffashion_official – świeżo upieczona mama zajmuje Ranking Instagram na miejscu 28

Julia Kuczyńska, inaczej znana jako Maffashion, to trzydziestodwuletnia blogerka modowa oraz aktorka, która najczęściej jest aktywna na portalu Instagram. Kuczyńska zagrała rolę Kasi w „Planeta Singli 2” oraz była stylistką na planie „Jak poślubić milionera?” – więc nie tylko cyka fotki ale też gra rolę w
większych krajowych produkcjach. Już od 2009 roku prężnie działa w Internecie, skupiając swoje zainteresowania na modzie, za co została doceniona okładkami w wielu czasopismach branowych oraz jest zapraszana na wiele imprez z tego światka. Swego czasu razem z inną koleżanką po fachu, Jessica Mercedes Kirschner, która zajmuje Ranking Instagram na miejscu 53, prowadziła program telewizyjny J&J Fashion Show.

W maju tego roku, pojawiły się pierwsze słuchy o tym, że Julia, wraz ze swoim partnerem Sebastianem Fabijańskim, spodziewa się dziecka, po czym oficjalnie zostało to potwierdzone zdjęciami blogerki z „brzuszkiem”. W internecie zagrzmiało bo ciąża nastąpiła według niektórych jeszcze wtedy kiedy Maffashion była z Czarkiem Jóźwiakiem. Burza szybko też opadła bo obydwie strony nie chciały się zbytnio wypowiadać na ten „śliski” temat.

Kilka dni temu cały Instagram obiegła wiadomość o udanym porodzie Kuczyńskiej. Teraz oprócz bycia inspiracją modową oraz aktorką, jest również szczęśliwą mamą oraz partnerką polskiego aktora jaki i początkującego piosenkara – Sebastiana Fabijańskiego, ojca nowonarodzonego bobasa.

Instagramerka maffashion złapana przez papparazzi z wózkiem

Na profilach Maffashion oraz Sebastiana Fabijańskiego na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia radosnych, świeżo upieczonych rodziców z ich synkiem. Niestety jeszcze nie znamy jego imienia – wiadomo jedynie, że to chłopczyk. 

Uliczni paparazzi czyli zmora celebrytów uwieczniło chwile, gdy Julia wychodzi z wózkiem ze szpitala, a ich uwagę przykuła materiałowa torba z napisem „#jestem mamą” – wtedy już wszystko było jasne. Ta torba być może jest Wam już doskonale znana z Instagrama @mamaginekolog, która zajmuje 84 pozycję w Rankingu Instagram i prowadzi sklep gdzie takie torby można zakupić.

Maff informuje swoich obserwatorów, że dziecko rozwija się prawidłowo, a sama ona wygląda kwitnąco. Pod jednym ze zdjęć dziecka w opisie zamieściła inicjały „BJF”,  z czego F to prawie na 100% Fabijański a resztę pozostaje nam tylko zgadywać. Zaskoczyła również internautów dodając Insta Story z poporodowym brzuszkiem, pokazując w ten sposób, że to normalnie i absolutnie nie ma czego się wstydzić.

Źródło: Ranking Instagram 2020 – Instabaza.pl

Dodaj komentarz