Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy stał się prawdziwym hitem w dziedzinie pielęgnacji paznokci, a to wszystko dzięki wyjątkowej trwałości, którą oferuje. Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, a manicure wykonany przy użyciu lakierów hybrydowych zapewnia efekt idealne pomalowanych i błyszczących paznokci przez 3 tygodnie, a nawet dłużej. To jednak nie wszystko, co mają do zaoferowania te produkty, otóż manicure hybrydowy można wykonać nie tylko w profesjonalnym salonie, ale również we własnym zaciszu domowym przy użyciu odpowiednich kosmetyków i akcesoriów.

Jak wykonać manicure hybrydowy w domu?

W celu wykonania trwałej i efektownej stylizacji należy na wstępie zaopatrzyć się w niezbędne produkty, czyli lakiery hybrydowe (w tym bazę i top), lampę UV do paznokci, oraz akcesoria i preparaty umożliwiające przygotowanie płytki paznokciowej, oraz wału okołopaznokciowego. Na początku swojej przygody warto zaopatrzyć się w zestaw do manicure, który zawiera wszystko, czego potrzeba do wykonania kilku pierwszych stylizacji.

Hybryda krok po kroku

1. Przygotuj płytkę paznokcia, opracuj kształt przy pomocy pilniczka oraz matuj paznokcie bloczkiem polerskim, następnie odsuń skórki, a jeśli tego wymagają i masz odpowiednie narzędzia, usuń ich nadmiar. Następnie przystąp do przygotowania chemicznego, przemyj paznokcie cleanerem i jeśli posiadasz ten produkt, zaaplikuj primer bezkwasowy.

2. Aplikacja bazy hybrydowej, która jest kluczowym elementem trwałego manicure. Odpowiednio nałóż cienką warstwę bazy na każdy paznokieć. Pamiętaj, aby nie dotykać skórek. Utwardź bazę w lampie UV lub LED zgodnie z zaleceniami producenta.

3. Aplikacja lakieru. Nadszedł czas na kolor! Wybierz ulubiony lakier hybrydowy i równomiernie nałóż go na paznokcie. Warstwę koloru również utwardź w lampie. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze bardziej intensywny kolor, dodaj kolejną warstwę lakieru hybrydowego. Pamiętaj o utwardzeniu w lampie.

4. Zabezpiecz stylizację topem. Top hybrydowy to tajemnica trwałości manicure. Nałóż cienką warstwę topu, aby zabezpieczyć kolor i nadać paznokciom piękny połysk. Nie zapomnij o utwardzeniu w lampie.

5. Po utwardzeniu topu przetrzyj paznokcie cleanerem, aby pozbyć się warstwy dyspersyjnej. Teraz możesz cieszyć się pięknym, trwałym manicure hybrydowym!

Za co uwielbiamy lakiery hybrydowe?

Manicure hybrydowy zdobył serca głównie dzięki wyjątkowej trwałości. To jednak nie wszystko, co ma nam do zaoferowania ta technika stylizacji. Hybrydy zapewniają szeroki wybór kolorów, możliwość nadbudowy i wzmocnienia paznokci, a przede wszystkim możliwość tworzenia różnych wzorów. Dzięki temu paznokcie można dopasować do okazji, ubrania, a nawet humoru. Jeśli pragniesz rozpocząć swoją przygodę z manicure, to warto rozważyć zakup zestawu do hybrydy, taki gotowy produkt w wielu opcjach do wyboru w swoim asortymencie ma sklep kosmetyczny LaDiosa. Zamów swój zestaw i wykonaj swoje pierwsze modne i trwałe paznokcie w zaciszu domowym. Baw się kolorami i odkryj nowe hobby i przyjemność we własnym domowym spa.

Dodaj komentarz