Markowe serwery i podzespoły serwerowe w dobrych cenach

Markowe serwery i podzespoły serwerowe w dobrych cenach

Dobre serwery i podzespoły serwerowe są konieczne do prawidłowego funkcjonowania sprzętu informatycznego każdej firmy. Gdzie je kupić, aby nabyć porządny sprzęt, ale jednocześnie nie przepłacić za niego?

Gdzie kupić serwery i podzespoły serwerowe?

Części komputerowe, akcesoria oraz wszelkiego innego rodzaju przedmioty związane z branżą IT można kupować w sklepach stacjonarnych lub internetowych. W celu znalezienia takiego punktu w swojej okolicy lub w sieci, warto zajrzeć do wyszukiwarki internetowej. Można w nią wpisać ogólne frazy, np. „serwery sklep” lub „systemy serwerowe sklep” albo nazwy konkretnie interesujących nas produktów, np. „serwery Dell sklep” czy „sklep kontrolery RAID”. Jeśli zależy nam na sklepach stacjonarnych to do wpisywanych haseł należy dodać również nazwę miasta, w którym się znajdujemy. Po kliknięciu w przycisk „szukaj”, naszym oczom powinno pojawić się dużo wyników i ofert od punktów sprzedaży. Przy wyborze któregoś z nich, warto kierować się opiniami innych klientów oraz warunkami współpracy, np. zasadami reklamacji czy możliwością doradztwa.

Bizserver – sklep ze sprzętem IT

Jednym z polecanych sklepów sprzedających sprzęt IT jest Bizserver. Ta krakowska firma specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów takich jak serwery oraz dedykowane im oprogramowanie serwerowe. Bizserver świadczy także specjalistyczne usługi serwisu serwerów. Firma łączy tradycję z nowoczesnością – posiada przeszło 11-letnie doświadczenie na rynku, co sprawia, że świat IT nie ma dla niej tajemnic, ale jednocześnie stale podąża za najnowszymi trendami z branży IT, dzięki czemu oferuje swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Bizserver posiada bardzo bogaty asortyment produktów, w którym można znaleźć sprzęt renomowanych marek np. Dell, HP czy Supermicro. Oferta obejmuje systemy serwerowe (np. serwery Rack), serwery storage, stacje robocze, podzespoły serwerowe (np. szafy Rack) i oprogramowanie serwerowe. Dodatkowo, w Bizserver, dzięki możliwości skorzystania z konfiguratora można samodzielnie stworzyć swój własny serwer, wedle własnych potrzeb i oczekiwań.

Firma oferuje serwery i oprogramowanie serwerowe nie tylko fabrycznie nowe, ale również poleasingowe. Używane produkty są przez pracowników firmy dokładnie sprawdzane i przygotowywane do dalszej pracy u innego właściciela.

Niewątpliwą zaletą Bizserver jest obsługa klienta. Pracownicy sklepu dbają i troszczą się o kupującego – pomagają mu wybrać serwer, tak, aby ten spełnił wszystkie jego potrzeby. Po zakupie zaś, oferują  wsparcie w jego konfiguracji i uruchomieniu.

Bizserver – markowe serwery

W Bizserver dostępna jest doskonała oferta obejmujące systemy serwerowe. Sklep posiada w sprzedaży serwery Supermicro – Supermicro Rack (w wersji 1U, 2U, 3U i 4U), Supermicro Tower, Supermicro MircoBlade, Supermicro Twin (w wariantach: Twin, Twin 2, TwinPro, FatTwin, BigTwin), Supermicro SuperBlade, Supermicro MicroCloud. Oprócz tego, dostępne są również serwery Dell (w wersji Rack 1U lub 2U) i serwery HP (w wersji Rack 1U lub 2U). Dodatkowo, w Bizserver można kupić serwery storage Supermicro Rack (w wersji 1U, 2U, 3U i 4U+) oraz serwery QNAP.

Bizserver – podzespoły serwerowe w dobrych cenach

Każdy serwer składa się z wielu podzespołów. Są to różnego rodzaju elementy, które umożliwiają mu sprawną, bezproblemową pracę i mają wpływ na całą konfigurację. Dobrej jakości podzespoły serwerowe można nabyć w sklepie Bizserver. Należą do nich m.in.:

Z aktualną ofertą asortymentową sklepu Bizserver można zapoznać się:

Dodaj komentarz