Moduły PrestaShop

Moduły PrestaShop

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera setki webowych rozwiązań, które mają za zadanie usprawnić pracę twoich pracowników. Tego typu rozwiązania sprawdzą się w przypadku właścicieli witryn, którzy chcą stworzyć atrakcyjną dla klientów ofertę, w zgodzie z obowiązującymi na rynku standardami. Niezależnie od tego ilu ludzi zatrudniasz, moduły prestashop pozwolą zaoszczędzić cenny czas i zoptymalizować pracę twojego zespołu. Zapoznaj się ofertą dostępną na naszej stronie https://x13.pl/moduly-prestashop i przekonaj się jakimi innowacyjnymi rozwiązaniami dysponujemy. Przejdź do kategorii Marketing, Administracja, Społecznościowe oraz wiele innych, aby w jeszcze łatwiejszy sposób wyszukać moduły, które cię interesują. Dysponujemy setkami rozwiązań od polskich deweloperów, z których skorzystały tysiące klientów na terenie całej Polski. Nasze moduły zainstalujesz w wygodny sposób, prosto z panelu administracyjnego w naszej witrynie. Zainstaluj rozwiązanie i zdaj się na rozwiązania, które spełnią potrzeby twojego biznesu. 

Pakowanie zamówień z obsługą czytnika kodów 

Dzięki temu webowemu rozwiązaniu szybko i bezbłędnie spakujesz zamówienia dla swoich klientów. Sprawne pakowanie złożonych zamówień z obsługą czytnika kodów kreskowych jest możliwe dzięki innowacyjnemu modułowi i ułatwia pracę sklepom korzystającym z systemu PrestaShop. Niezależnie od tego, z jaką ilością zamówień musisz sobie poradzić, moduł pakowania zamówień usprawni twoją pracę, dopasowując się do twoich potrzeb. Zastanawiasz się, czy wszystkie zamówienia w twoim sklepie są poprawnie spakowane? A może chciałbyś w szybki sposób wyeliminować problem niekompletnych paczek? Skorzystaj z rozwiązań najwyższej jakości, które pozwolą na zawsze pozbyć się tego typu błędów. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskujesz kontrolę nad pakowaniem zamówień oraz usprawniasz proces ich realizacji, stawiając na wysoką satysfakcję klienta z otrzymania bezbłędnej przesyłki. Dzięki modułowi PrestaShop pakowanie zamówień może być wygodne, szybkie i przyjemne. Dodatek w czytelny sposób wyświetli wszystkie najistotniejsze informacje, potrzebne do spakowania zamówienia. Dzięki dodatkowym opcjom, takim jak alerty informacyjne, efekty dźwiękowe w trakcie pakowania czy obsługiwanie skanera, dostajesz gwarancję bezbłędnych zamówień. 

Masowe drukowanie zamówień 

Ten moduł w łatwy sposób umożliwi masowe drukowanie zamówień. Dzięki specjalnie przemyślanemu projektowi możemy w swobodny sposób ustawiać interesujące nas elementy wydruku. Po zainstalowaniu takiego rozwiązania otrzymasz możliwość wybierania zamówień przeznaczonych do druku i zapisywania ich w postaci PDF. Moduł umożliwia zaznaczanie na liście zamówień, które zostały wydrukowane, co pozwala na jeszcze lepszą kontrolę wszystkich potrzebnych dokumentów. Dostosuj parametry wydruku do potrzeb konkretnego zamówienia i swobodnie zaznaczaj elementy najistotniejsze oraz te, z których chcesz zrezygnować. Moduł dysponuje także różnymi konfiguracjami wyglądu dokumentów. 

Dodaj komentarz