Na jakie koszulki z własnym nadrukiem decydujemy się najczęściej?

Na jakie koszulki z własnym nadrukiem decydujemy się najczęściej?

Od wielu lat króluje moda na bawełniane koszulki z nadrukiem. Są one bardzo wygodne, a przy tym przewiewne i praktyczne. Na rynku dostępnych jest wiele wzorów i kolorów, z coraz bardziej śmiesznymi czy wyrafinowanymi nadrukami. Jednak dopiero od niedawna można cieszyć się koszulką wykonaną według własnego wzoru, mając gwarancję, że nie spotkamy na ulicy drugiej – takiej samej.

Dla kogo przeznaczona jest odzież z własnym nadrukiem?

Większość osób nie lubi wyróżniać się w tłumie. Jeśli nawet podążają za modą, wybierają odzież, która nie rzuca się w oczy, nie zachwyca, ani nie prowokuje. Jest też spora grupa osób (do której przeważnie należą ludzie młodzi), która uwielbia podkreślać swoją indywidualność i to nie tylko zachowaniem, biżuterią, fryzurą lub tatuażem, ale również odpowiednim strojem. Nosi ona odzież, która najlepiej wyraża ich osobowość, łamie stereotypy, zaskakuje, wywołuje uśmiech itd. Innymi słowy: nie można wobec takich osób pozostać neutralnym ani przejść obok nich obojętnie. Chętnie wybierają oni koszulki z własnoręcznie zaprojektowaną grafiką. Doskonale nadają się do tego bawełniane T-shirty, bluzy, body, bluzy z kapturem, ale również body i śpioszki dla ich dzieci. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule pt.: „Koszulki z własnym nadrukiem – wyraź swoją osobowość również poprzez ubrania„.

Gdzie można kupić koszulki z nadrukiem?

W odzież z nadrukiem można zaopatrzyć się w sklepach odzieżowych, butikach i galeriach. Wymaga to jednak sporo czasu, co dla osób aktywnych zawodowo, zabieganych i przemęczonych po całym dniu pracy, może stanowić poważne utrudnienie. Najprostszym, najszybszym i najłatwiejszym sposobem zaopatrzenia się w koszulkę z gotowym lub zaprojektowanym indywidualnie nadrukiem, jest skorzystanie z bogatej oferty internetowej. Nie wymaga to poświęcania kilku godzin na żmudne chodzenie po sklepach – wystarczy miękki fotel, filiżanka dobrej kawy czy herbaty i internet. Zakupy on-line są nie tylko bardzo wygodne, ale także całkowicie bezpieczne w okresie zagrożenia zarażeniem się koronawirusem. Sklepy internetowe oferują gotową odzież w różnych rozmiarach, fasonach i kolorach, a także koszulki z własnym nadrukiem. Można wybrać jedną z wielu proponowanych, gotowych grafik lub zaprojektować własny, indywidualny motyw, który zostanie nadrukowany na wybraną przez nas koszulkę.

Jakie koszulki z własnym nadrukiem wybieramy najczęściej?

Najczęściej wybierane są koszulki w kolorach: czarnym, szarym i białym, ponieważ barwy te pasują praktycznie do wszystkich pozostałych elementów stroju. Spotyka się też inne kolory, głównie czerwony, zielony i granatowy, ale wszystko zależy od indywidualnych preferencji i przeznaczenia koszulki. Wiadomo, że kolor czarny pochłania promieniowanie cieplne, a więc czarne T-shirty na lato zamawiane są bardzo rzadko. O tej porze roku dominuje więc biel oraz jasne, pastelowe kolory. Jeśli chodzi o nadruki na koszulkach, to najczęściej wybierane są cytaty i sentencje pochodzące od znanych osób: filozofów, pisarzy, podróżników itp. Często na koszulkach spotyka się również cytaty z tekstów piosenek, fotografie naszych pupili – kotów i psów oraz fotografie. Bardziej kreatywne osoby projektują własną grafikę, która najlepiej oddaje ich charakter czy osobowość. Bardzo często zamawiane są koszulki z określonym przeznaczeniem, np. na spotkania przy grillu, wypady za miasto oraz na dyskotekę. Umieszczane są na nich okazjonalne napisy, nierzadko niezwykle dowcipne i humorystyczne.

Własnoręcznie zaprojektowana bluza lub T-shirt wyróżnia się z tłumu, może zachwycać, wzbudzać śmiech lub nostalgię. Z całą pewnością jest oryginalna i niepowtarzalna.

Dodaj komentarz