Na zakupy? Tylko do Ptak Outlet pod Łodzią!

Na zakupy? Tylko do Ptak Outlet pod Łodzią!

Korzyści zakupów w Ptak Outlet:
Outlet to centrum sprzedaży nowych markowych produktów (od odzieży przez buty do akcesoriów i nie tylko) po obniżonej cenie. Gwarantowana całoroczna obniżka ceny wynosi minimum 30% i może sięgać nawet do 70%, w porównaniu do cen regularnych własnych sklepów. Znajdziesz tam ponad 100 marek oferujących kolekcje z poprzednich sezonów, końcówki serii, nadwyżki magazynowe i produkcyjne oraz specjalne dedykowane kolekcje. Ogromny wybór towarów mieszczący się na powierzchni 19 000 m2 oferuje produkty z 140 sklepów, prezentujące produkty światowych marek w fabrycznych cenach.

Lokalizacja i dojazd:
Ptak Outlet zlokalizowany jest z Centrum Polski, pod Łodzią w miejscowości Rzgów na zbiegu autostrady A1 i drogi ekspresowej S8. Parking gotów pomieścić 1000 samochodów. Centrum wyprzedaży posiada również bogatą ofertę gastronomiczną a co najważniejsze szeroki asortyment.

Centrum Handlowe Ptak cieszy się ogromnych zainteresowaniem zagranicznych klientów m.in. z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji a także Niemiec. Przekonaj się na własne oczy o zawartości ekskluzywnych wnętrz Outletu Ptak.

Dodaj komentarz