Najlepsze pomysły na praktyczny prezent dla babci

Najlepsze pomysły na praktyczny prezent dla babci

Ukochana babcia to prawdziwa skarbnica wiedzy. Robi najpiękniejsze czapki i szaliki na drutach, piecze najsmaczniejsze ciasta z owocami, a bajki, które kiedyś kładły nas do snu, mamy w pamięci mimo upływu lat. Ale poza miłością, którą nas otacza, współczesna babcia to również kobieta szalenie praktyczna. Doskonale radzi sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji i jest przygotowana na najbardziej zaskakujące sytuacje. Taki też powinien być też prezent dla babci – praktyczny i ponadczasowy. Dlatego zamiast kwiatów, biżuterii czy czekoladek, warto w tym roku postawić na prezent dla babci, który dostarczy jej mnóstwa emocji. Właśnie takie są vouchery z Katalogu Marzeń. Dzięki nim babcia spełni marzenia i będzie mogła spróbować swoich sił w zupełnie nowych aktywnościach. Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla babci w Katalogu Marzeń, gwarantujemy, że inspiracji nie zabraknie, a babcia będzie zadowolona!

Praktyczne prezenty z kulturą dla babci

Jeśli Twoja babcia uwielbia aktywnie spędzać czas, a jej największymi pasjami są kultura i sztuka, poszukaj właśnie takiego upominku na jej najbliższe święto. Może podarujesz jej praktyczny prezent dla babci, którym będzie voucher na spektakl do jednego z czołowych teatrów w Polsce? Dzięki temu Twoja babcia spędzi uroczy wieczór, otoczona prawdziwymi gwiazdami polskiej sceny. Będzie też miała okazję poznać niezwykłą adaptację jednego z najwybitniejszych światowych dramatów w całkiem nowej odsłonie. A to wszystko dosłownie na wyciągnięcie ręki, bo od kulturalnych przeżyć dzielić ją będzie tylko otwarcie niewielkiej koperty z voucherem z Katalogu Marzeń wewnątrz!

A może Twoja babcia marzy o wieczorze spędzonym we dwoje w Teatrze Sabat? Legendarne przeboje największych międzynarodowych scen, wielobarwna rewia, piękne kostiumy… Oto, co czeka na Twoją babcię, jeśli podarujesz jej taki praktyczny prezent, jakim jest voucher do teatru.

Warsztaty las w słoiku

Aktywne prezenty dla babci

A może szukasz praktycznego prezentu dla babci, który pozwoli jej zadbać o zdrowie i stać się jeszcze bardziej aktywną? W Katalogu Marzeń mamy również takie propozycje. Nauka tańca towarzyskiego pod okiem doświadczonego trenera to coś, o czym marzy niejedna kobieta. Wiele z nich już będąc małą dziewczynką chciałoby zostać profesjonalną tancerką. Dziś to możliwe, a w dodatku bardzo przyjemne. Wystarczy, że podarujesz swojej babci praktyczny prezent w postaci vouchera na lekcję tańca, a jej marzenia z dzieciństwa będą miały okazję się spełnić.

Innym pomysłem na sportowy, praktyczny prezent dla babci, może być wstęp do parku trampolin, gdzie obdarowana poczuje prawdziwie dziecięcą radość. Kto wie, może wybierzecie się tam całą rodziną, aby wspólnie poszaleć?

Praktyczne prezenty dla babci – szansa na rozwój umiejętności

Jeśli szukasz pomysłu na naprawdę praktyczny prezent dla babci, postaw na ten, który pozwoli jej rozwijać pasje. Możliwość samodzielnego stworzenia modnych cotton balls to jeden z nich. Kolorowe, świetlne ozdoby są dziś wykorzystywane przez wielu projektantów do ocieplenia wnętrza i dekoracji pomieszczeń. A co, gdyby Twoja babcia mogła wykonać takie sama i to według własnego pomysłu?! Nic trudnego! Innym praktycznym prezentem dla babci niech będzie wizyta w pracowni jubilerskiej i tworzenie biżuterii. Jaki wzór wybierze obdarowana? Z jakiego materiału stworzy unikatowy wisiorek czy pierścień? Pytań jest wiele, a twórczynię ogranicza tylko wyobraźnia.

Blisko natury – pomysły na „zielony” i praktyczny prezent dla babci

Twoja babcia to miłośniczka natury, która jak nic innego ceni sobie kontakt z przyrodą? Letnie dni najchętniej spędzałaby na działce, a zimą jej parapet jest w całości zajęty przez donice z pięknymi kwiatami? Jeśli tak, voucher na tworzenie lasu w słoiku będzie fantastycznym i wyjątkowo praktycznym prezentem dla takiej babci! Podczas zajęć zyska ona możliwość wyboru roślin, które wspólnie stworzą mały, zamknięty ekosystem. Dzięki temu, Twoja babcia będzie mogła zabrać swój zielony słoik gdzie tylko zechce!

Modne i praktyczne prezenty dla babci

Babciom-fankom mody polecamy natomiast praktyczne prezenty z serii fashion. Projektowanie własnej torebki w wyjątkowym, internetowym kreatorze, to szansa na puszczenie wodzy fantazji i spełnienie nawet najbardziej szalonych modowych marzeń.

Kosmetyczne szaleństwo czeka natomiast na wszystkie babcie, które uwielbiają eksperymentować ze szminkami i lakierami do paznokci. W specjalnym laboratorium będzie bowiem można wymyślić swój własny kolor obu kosmetyków, korzystając przy tym z doświadczenia kosmetologów, którzy z pewnością podpowiedzą, co i jak.

Propozycje smacznych prezentów dla babci na każdą okazję

Smaczne upominki nigdy nie tracą na aktualności, ale tym razem czas na nieco mniej standardowe podejście do tego tematu. Wyjątkowym i praktycznym prezentem dla babci niech będzie w tym roku degustacja kawy w towarzystwie baristów. Różne gatunki ziaren, często pochodzące z odległych krajów, w towarzystwie egzotycznych przypraw albo tradycyjnego mleka… Możliwości jest wiele! Jeśli wiec Twoja babcia to miłośniczka klasycznej „małej czarnej”, tym praktycznym prezentem pokaż jej jeszcze inne możliwości związane z piciem kawy. Będzie Ci wdzięczna!

Dodaj komentarz