Najlepsze uzdrowisko w górach: Ustroń – górskie uzdrowisko dla Ciebie

Najlepsze uzdrowisko w górach: Ustroń – górskie uzdrowisko dla Ciebie

Ustroń, położony w sercu Beskidu Śląskiego, jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce. Otoczony przez malownicze góry, Ustroń oferuje nie tylko wspaniałe widoki, ale także doskonałe warunki do leczenia i wypoczynku. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu, miasto to przyciąga turystów przez cały rok.

Rozgość się w Uzdrowisku Ustroń

Uzdrowisko Ustroń to wyjątkowe miejsce, gdzie można poczuć się naprawdę dobrze. Nasze podejście do medycyny integruje wiedzę światowej klasy lekarzy, doświadczonych fizjoterapeutów oraz nowoczesne technologie z siłą natury, aby wspierać szybką regenerację. Ciesz się pięknymi widokami na Beskid Śląski, podziwiaj modernistyczną architekturę Górnego Zawodzia zaprojektowaną przez najlepszych architektów i korzystaj z udogodnień nowoczesnego kurortu medycznego. Odwiedź nas, aby poprawić swoje zdrowie.

Nasza misja

Naszym celem jest zapewnienie zdrowia Tobie i Twoim bliskim w sposób skuteczny, konkretny i oparty na wiedzy. Zawsze dostosowujemy plany rehabilitacji i fizjoterapii do indywidualnych potrzeb naszych gości, aby osiągnąć optymalne rezultaty terapeutyczne. Wykorzystujemy bogactwa natury, takie jak własne złoża borowiny i solanki o właściwościach leczniczych. Na bazie tych składników stworzyliśmy również markę kosmetyków – Pelo.

Doświadczona kadra specjalistów

Uzdrowisko Ustroń jest częścią Grupy American Heart of Poland. To miejsce, w którym pracuje doświadczony zespół specjalistów pod przewodnictwem lekarzy o międzynarodowej renomie, współpracujących z American Heart of Poland. Pacjenci mają dostęp do ponad 70 różnych zabiegów prowadzonych przez ponad 60 lekarzy różnych specjalności oraz 100 fizjoterapeutów. Indywidualnie dostosowane plany zabiegów zapewniają najwyższą skuteczność w powrocie do zdrowia.

Bogata oferta zabiegów

Uzdrowisko korzysta z naturalnych bogactw przyrody, posiadając własne złoża borowiny i solanki. Te surowce o wyjątkowych właściwościach leczniczych są wykorzystywane podczas zabiegów i stanowią podstawę dla kosmetyków naszej marki – Pelokosmetyki.

Borowina

Borowina jest wykorzystywana w leczeniu wielu schorzeń, takich jak zapalenie stawów, bóle mięśni, dolegliwości kręgosłupa, choroby ginekologiczne czy miażdżyca. Ciepłe kąpiele borowinowe mają również właściwości pielęgnacyjne, skutecznie odmładzając i ujędrniając skórę. Zabiegi z użyciem borowiny są wykonywane w nowoczesnym centrum Medical & SPA oraz w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia pod nadzorem naszych doświadczonych specjalistów.

Solanka

Kąpiele solankowe, znane ze swojego dobroczynnego działania, odprężają, wyciszają i uspokajają. Mają również właściwości lecznicze, poprawiając krążenie krwi, ukrwienie skóry, sprawność serca, odporność organizmu i przemianę materii. Dzięki własnym złożom solanki, nasze uzdrowisko ma stały dostęp do tego surowca. Zabiegi z użyciem solanki są przeprowadzane w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia.

Najlepsze uzdrowisko w górach

Ustroń to miejsce, które urzeka swoim pięknem, bogatą historią i szeroką ofertą uzdrowiskową. To idealna destynacja dla tych, którzy szukają relaksu, regeneracji i kontaktu z naturą. Niezależnie od pory roku, Ustroń zawsze ma coś wyjątkowego do zaoferowania swoim gościom, co sprawia, że jest najlepszym uzdrowiskiem w górach. Więcej informacji o Ustroniu i jego ofercie uzdrowiskowej można znaleźć na https://www.uzdrowisko-ustron.pl/.

Dodaj komentarz