Najlepszy prezent na 30 urodziny dla ukochanego mężczyzny

Najlepszy prezent na 30 urodziny dla ukochanego mężczyzny

Szukając pomysłu na 30 urodziny dla własnego mężczyzny, na myśl przychodzą różne propozycje. Okazuje się jednak, że wybór nie jest prosty. Okazja wydaje się bardzo ważna, więc wypadałoby się choć raz postarać. Co może spodobać się facetowi w tym wieku? Albo inaczej, jaki inny, niestandardowy prezent może sprawić mu radość?

Pomysł na oryginalny prezent

Tak naprawdę Ciekawy prezent na 30 urodziny to dla każdego coś innego. Każdy mężczyzna jest inny, coś innego lubi i coś innego mu się podoba. Nietypowy prezent to masaż relaksacyjny. Może być też coś z poczuciem humoru. Albo po prostu coś bardziej dla fanów motoryzacji, czyli np. karnet na myjnię czy akcesoria do samochodu. Warto w tym przypadku odnieść się do zainteresowań solenizanta. Wówczas będzie łatwiej trafić na odpowiedni prezent. Coś nietypowego to na przykład prezent na 30 urodziny w formie balonów z helem od forsomeone.pl. To nowość, więc warto poświęcić jej dłuższą chwilę.

Szalony prezent urodzinowy

Niesamowite doznania zapewni mężczyźnie szalona jazda samochodem sportowym, lot balonem czy skok ze spadochronem. Jednak równie szalony, a z drugiej strony w stu procentach bezpieczny, będzie podarunek w formie balonów, czyli zabawny prezent. O co chodzi? O karton wypełniony balonami z helem. Wyobraź sobie sytuację, w której Twój facet, niczego nieświadomy, otwiera karton, a z niego wylatują balony. Balony mogą mieć różny kształt, kolor, różne napisy. Ciekawą propozycją jest balon whisky. To taki upominek z odrobiną dobrego humoru, dobry prezent. Pamiętajmy, że trzydziestka jest tylko raz w życiu każdego człowieka. Warto więc przeżyć ten dzień z uśmiechem na twarzy.

Wyjątkowy prezent urodzinowy

Wyjątkowy prezent na 30 urodziny to kolacja w eleganckiej restauracji. Do takich miejsc nie chodzi się co dzień, więc na pewno będzie to wyjątkowy podarunek. Jeśli jednak mężczyzna nie przepada za zatłoczonymi knajpami, można zorganizować kolację w zaciszu własnego domu. To idealne miejsce, by tuż po kolacji albo jeszcze lepiej przed, wręczyć mu karton z balonami. W końcu sam posiłek to trochę za mało. Na dnie kartonu można dodatkowo umieścić jakiś drobiazg. Może to być voucher, karnet, czy np. gotówka. Karton wypełniony balonami to właśnie świetna, bardzo wyjątkowa i szalona zarazem alternatywa dla koperty. Kwiaty dla mężczyzny za bardzo nie pasują. Wręczyć samą kopertę, to niezbyt elegancko. Czekoladki i alkohol to opcje zbyt oklepane. Dlatego balony z helem zapakowane w tej formie z pewnością zrobią na nim ogromne wrażenie, bo takie prezenty to nowość.

Spersonalizowany prezent na pamiątkę

Ponieważ magiczna trzydziestka zdarza się tylko raz w życiu, warto podarować bliskiej osobie coś na pamiątkę. Może statuetkę z grubego szkła z grawerem. Warto też wrócić tu do wspomnianych powyżej balonów. Bo mówiąc napis, chodziło właśnie o drobną personalizację. Balony te mogą posiadać różne napisy, np. imię solenizanta albo wiek. Zamiast standardowych balonów, można ukryć w kartonie cyfry napełnione helem. Możliwości personalizowania zawartości kartonu są bardzo szerokie. To od Ciebie zależy, co znajdzie się w kartonie z balonami i jakie prezent na 30 urodziny podarujesz swojemu mężczyźnie. Takie balony wbrew pozorom też mogą zostać na pamiątkę. W dniu urodzin będą jednocześnie pełniły funkcję dekoracji. Prezent ten sprawdzi się tym bardziej, gdy zdecydujesz się na imprezę niespodziankę i zaprosisz wielu gości. W takich okolicznościach dekoracja jest tym bardziej wskazana.

Materiał partnera

Dodaj komentarz