Najnowsze oferty dostawców Internetu – maj 2021

Najnowsze oferty dostawców Internetu – maj 2021

Internet jest niezwykle ważny w domu, szkole oraz pracy. Sytuacja, w której znajduje się świat, dodatkowo zachęca do tego, aby jeszcze bardziej zainteresować się ofertami zapewniającymi szybki Internet. Dostawca, który proponuje użytkownikowi stabilne łącze, pozwala cieszyć się z rozrywki w wysokiej jakości, a także wykonywać pracę w odpowiedni sposób, szczególnie w przypadku home office – formy coraz popularniejszej w obecnych czasach.

Dostawca Internetu – jak sprawdzić, czy jego łącze jest najlepsze?

Dostawcy usług internetowych prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych ofert. Zjawisko to jest wyjątkowo korzystne zarówno dla zwykłych klientów, jak i podmiotów takich, jak firmy czy przedsiębiorstwa. Najlepszy dostawca Internetu to ten, który najlepiej łączy dobrą cenę ze spełnianiem wymagań osób zainteresowanych ofertą. Aby sprawdzić, który z nich zapewnia łącze o najlepszej przepustowości, można wykonać badania, obejmujące test szybkości łącza. Portalem, który umożliwia jego rzetelne wykonanie, jest np. Speedtest.pl.

Według testu przeprowadzonego przez Speedtest.pl INEA to najlepszy dostawca usług internetowych. Za nim plasują się inne firmy, na przykład UPC czy T-Mobile. INEA uzyskała wysoki wynik dotyczący prędkości transmisji danych. Najszybszy Internet w Polsce ma prędkość pobierania 154,4 Mb/s, a prędkość wysyłania wynosi 149,1 Mb/s, z kolei ping znajduje się na poziomie 10 ms. Test szybkości Internetu z marca 2021 r. wykazał również, że UPC i T-Mobile przedstawiają się niewiele gorzej.

Wyniki UPC to prędkość pobierania na poziomie 151,5 Mb/s oraz prędkość wysyłania 149,1 Mb/s, z pingiem na poziomie 18 ms. Natomiast operator T-Mobile osiągnął wyniki, takie jak prędkość pobierania 141,7 Mb/s, prędkość wysyłania 50,6 Mb/s oraz ping wynoszący 16 ms. To zestawienie znakomicie pokazuje, że choć różnice wydają się na pierwszy rzut oka niewielkie, tak naprawdę najszybszy Internet w Polsceoferuje INEA.

Najszybszy Internet w Polsce – jak prezentuje się oferta na maj?

INEA to najlepszy dostawca usług internetowych w kraju według przeprowadzonych badań oraz opinii wielu użytkowników. Zapewnia on stabilny i najszybszy Internet – światłowód symetryczny, który zapewnia przepustowość łącza na poziomie wielokrotnie wyższym niż 1 Gb/s. Jest to widoczne szczególnie w wynikach testów szybkości łącza, gdzie INEA pozostawia w tyle konkurencję. Szybki Internet jest często łączony z innymi pakietami, na przykład telewizyjnym, a oferta jest proponowana zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Takie łącze umożliwia korzystanie z rozrywki oraz wykonywanie pracy na najwyższym poziomie. Ponadto jest to najlepsze wyjście dla użytkowników, którzy borykają się z niestabilnym i zawodnym łączem.

Dodaj komentarz