Nowy rozdział ALTEN Polska w Krakowie

Nowy rozdział ALTEN Polska w Krakowie

W nowoczesnym biurowcu przy ul. Lubicz 23A w Krakowie rozpoczyna się nowy rozdział w historii ALTEN Polska. Pracownicy korzystają z nowych przestrzeni biurowych już dwa miesiące, ale uroczyste otwarcie odbyło się 22 lipca 2022. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi członek zarządu ALTEN Group, Gérald Attia, Deputy CEO oraz Central & Eastern Europe Director, Axel Girardetti.

ALTEN Group jest głównym partnerem technologicznym globalnych klientów, który w ostatnich latach stał się wiodącym dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego. Działa między innymi w takich branżach jak: motoryzacja, finanse i bankowość, energetyka, przemysł lotniczy i kolejowy, farmaceutyka, automatyzacja i robotyzacja produkcji czy rozwijanie innowacyjnych aplikacji mobilnych i webowych.

Firma w Polsce liczy już ponad 1000 osób. W Krakowie zatrudnionych jest 60% wszystkich pracowników, z czego 80% to kadra inżynierska.

„Niewiele osób wie, że historia ALTEN Polska rozpoczęła się właśnie w tym budynku, przy ul. Lubicz 23A – mówi Ewa Gumula, Managing Director. – Powracamy pod ten adres po trzech przeprowadzkach, w znacznie poszerzonym gronie. Poprzednim razem nasz zespół liczył łącznie 145 pracowników. Dziś, krakowski oddział zatrudnia 560 osób. Wspólnie tworzymy jego niepowtarzalną atmosferę” – dodaje.

„Jako przedstawiciel ALTEN Group, chciałbym serdecznie pogratulować ALTEN Polska dynamicznego rozwoju. Jesteśmy bardzo dumni z waszej pracy i wyników. Fantastyczna robota!” – mówi Gérald Attia.

W przeciągu ostatnich czterech lat przychody firmy wzrosły niemal czterokrotnie, zaś w samym tylko 2022 roku ALTEN Polska zanotowała wzrost rzędu 140%.

„Możecie zmienić biuro, ale nie zmieniajcie atmosfery, która w nim panuje” – mówi Axel Girardetti.

ALTEN Polska święci sukcesy nie tylko w Krakowie. Kilka miesięcy temu do nowego biura przeprowadził się poznański oddział firmy, do zmiany przymierza się również Warszawa i Gdańsk. W najbliższych miesiącach ALTEN Polska planuje również otwarcie biura w Bielsku-Białej oraz w Łodzi. 

Firma konsekwentnie rozwija swoje struktury, zdobywając zarówno nowych partnerów biznesowych, jak i wyspecjalizowaną kadrę inżynierską i programistyczną. 

Źródło informacji: ALTEN Polska 

Dodaj komentarz