Obrączki dwukolorowe – w czym tkwi sekret ich popularności?

Obrączki dwukolorowe – w czym tkwi sekret ich popularności?

Obrączki dwukolorowe wykonane z białego i żółtego złota cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych małżonków. Również tych dokonujących zakupów w sklepie z biżuterią SUNDIAMORE, w którym znajdą Państwo także wyroby jubilerskie na inne niż ślub okazje, m.in. pierścionek zaręczynowy, złoty łańcuszek czy celebrytki. Przyjrzyjmy się bliżej kilku modelom obrączek dwukolorowych, również tym, w których osadzone są olśniewające i tak uwielbiane przez kobiety brylanty.

Obrączki ślubne dwukolorowe

Obrączki dwukolorowe stanowią ciekawą alternatywę dla osób poszukujących obrączek innych niż klasyczne jednokolorowe. W ofercie SUNDIAMORE znajdą Państwo ponad 240 wzorów, wśród których znajdują się zarówno modele proste i klasyczne, jak również te bardziej przyozdobione, z pięknymi kamieniami szlachetnymi takimi jak brylanty, a nawet czarne diamenty. Do produkcji wyrobów stosowane jest 14-karatowe złoto (znane również jako próba 585), które uznawane jest za najlepsze dla obrączek ślubnych. Dzięki temu oraz fachowemu wykonaniu, obrączki ślubne będą pięknie prezentowały się również na dłoniach małżonków z dużym już stażem.

Obrączki SUPER EGO

Obrączki dwukolorowe SUPER EGO z brylantami zagościły w ofercie SUNDIAMORE już dość dawno temu, wciąż jednak wracają w nowych odsłonach inspirowanych pomysłami przyjaciół i zmieniającymi się trendami. Najnowsza wersja tych obrączek posiada modną linią profilową zewnętrznej powierzchni. Lekka wypukłość sprawia, że światło intrygująco się odbija a całość prezentuje wytwornie i elegancko. Lśniąca powierzchnia żółtego złota współgra z białym złotem tworzącym pasek biegnący dookoła całej obrączki. Obrączkę damską zdobią najwyższej jakości diamenty. Wewnętrzna powierzchnia obrączek jest wyprofilowana soczewkowo. Co to oznacza dla małżonków? Otóż dzięki specjalnemu kształtowi skóra pod obrączką może swobodnie oddychać. Mąż i żona mogą dumnie nosić symbol swojej miłości nie doświadczając przy tym dyskomfortu, odparzeń czy otarć, które mogą pojawić się w przypadku obrączek nie posiadających profilowania soczewkowego.

Obrączki ślubne SPLENDOR ARROW

Intrygujące obrączki, które cechuje nowoczesny design. Wykonane są z dwóch kolorów złota połączonych w niecodzienny sposób. Lekkie rozchylenie na łączeniu odzwierciedla różnorodność cech małżonków, nie dzielących ich jednak, a przyczyniających się do ich jedności. Diamenty widniejące na damskiej obrączce oprawione są w kształt serca. Całość nie tylko robi oszałamiające wrażenie, ale również nosi się komfortowo dzięki zastosowanemu profilowaniu soczewkowemu.

Obrączki KRĘGI SZCZĘŚCIA

To model, który cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem par planujących wspólne życie. Płaskie od zewnątrz i składające się z dwóch pasków białego i żółtego złota stanowią harmonijną i nierozerwalną całość. Płaska powierzchnia odbija mnóstwo światła, dzięki czemu obrączki są naprawdę efektowne mimo swojej stosunkowo minimalistycznej formy. Wygodę noszenia gwarantuje profilowanie soczewkowe.

Dodaj komentarz