Odzyskiwanie utraconych danych to odzyskanie setek godzin z naszego życia!

Odzyskiwanie utraconych danych to odzyskanie setek godzin z naszego życia!

Niezależnie od tego, czy utraciłeś dane z przenośnego HDD, dysku laptopa czy pendrive – ich strata boli tak samo. Nieraz są to bezcenne pliki, od których zależą sprawy spadkowe, ubezpieczenie domu czy setki tysięcy złotych. Czasami przepadają także fotografie z wakacyjnych wyjazdów, bezcenne momenty uwiecznione w celu zachowania ich na stare lata. Czy jest szansa na uratowanie owoców setek godzin poświęconych na projekt czy pracę dyplomową? Odpowiedź jest prosta i zawiera się w trzech słowach: odzyskiwanie danych Warszawa. W skrócie: tak!

Ratunek dla uszkodzonego dysku: odzyskiwanie danych Warszawa

Warto podkreślić, iż odzyskiwanie plików odbywa się nie tylko z dysku domowego komputera. Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu, specjaliści z eClicto są wstanie z 87 procentową skutecznością odzyskiwać także dane z serwerów, baz księgowych WAPRO/INSERT, serwerów NAS oraz pokrewnych, macierzy RAID, kart pamięci czy dysków SSD. Niezależnie od posiadanego nośnika, wystarczy przesłać opis problemu, aby bezpłatnie otrzymać wycenę całej operacji. Warto podkreślić, iż odzyskiwanie danych to zarówno technologia, jak i przede wszystkim doświadczenie oparte na wiedzy. Te składniki ma niewiele firm oferujących odzyskiwanie danych z dysku.

Zalałeś laptop lub spadł on ze stołu? Jeszcze nic nie jest stracone!

Upadek laptopa nierzadko kończy się uszkodzeniem dysku. Nie zawsze jednak uszkodzenie dysku kończy się bezpowrotną utratą danych. Odzyskiwanie danych z SSD zalanych wodą przez wielu amatorskich informatyków określane jest jako niemożliwe do wykonania. Dla eClicto odzyskiwanie plików nie stanowi jednak tajemnicy, przez co w niemal każdym przypadku Twoje dane zostaną odzyskane. Każda usługa ratowania danych zaczyna się od wyceny, następnie przeprowadzana jest rozmowa mająca na celu jak najprecyzyjniejsze określenie stopnia uszkodzenia oraz strategii odzyskania bezcennych dla Ciebie plików. Dalsze etapy odbywają się już w laboratorium firmy. Wiele konkurencyjnych serwisów opisuje odzyskiwanie danych przeprowadzane przez eClicto jako cuda, ponieważ były to dla wielu z tych placówek zadania niewykonalne – o czymś to świadczy!

Na koniec dobra rada: nie trać nadziei!

Utrata danych może na pierwszy rzut oka przerażać, nic jednak nie jest stracone bezpowrotnie. Wystarczy skontaktować się i opisać swój problem, po czym dostarczyć omawiane źródło danych. Możliwa bez większego problemu jest nawet naprawa macierzy RAID, na której nierzadko przechowywane są kluczowe dla firmy informacje.

Dodaj komentarz