Osiedle Bliskie Piaseczno – dlaczego warto?

Osiedle Bliskie Piaseczno – dlaczego warto?

Osiedle Bliskie Piaseczno to inwestycja znanej i nagradzanej firmy deweloperskiej Ghelamco. Oddanie do użytkowania planowane jest na wiosnę 2023 roku. Cały projekt obejmuje 156 nowych mieszkań położonych w dwóch budynkach wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, komórki lokatorskie oraz praktyczne rozwiązania mające na celu podniesienie komfortu życia, takie jak ułatwienia architektoniczne dla seniorów i rodziców z dziećmi, wózkownia czy rowerownia.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

W ofercie osiedla Bliskie Piaseczno znajdziemy 2-,3- oraz 4-pokojwe mieszkania o ergonomicznych rozkładach, dzięki którym stworzenie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni do życia będzie wyjątkowo łatwe. Balkony, ogródki tarasowe i przeszkolone loggie to dodatkowe przestrzenie, wśród których nabywcy mogą wybrać wariant idealnie wpasowujący się w ich potrzeby. Do dyspozycji mieszkańców będzie 2-kondygnacyjna hala garażowa i naziemny parking.  Liczne drzewa i krzewy, w połączeniu z otwartymi dziedzińcami i małą architekturą w formie ławek i podestów, stworzą miejsce, w którym mieszkańcy będą mieli okazję wypocząć i spędzić czas z sąsiadami.

Mieszkania Piaseczno – lokalizacja i okolica

Funkcjonalne rozkłady i rozwiązania przyjazne mieszkańcom wdrożone na terenie samego osiedla to nie jedyne atuty inwestycji. Niewątpliwym plusem jest również idealna lokalizacja.

Bliskość Warszawy to nie jest jedynie slogan. Dogodny dojazd do stolicy możliwy jest dzięki licznym połączeniom autobusowym.  Na terenie Piaseczna kursują również autobusy PKS i pociągi. Znajdująca się w pobliżu inwestycji droga nr 79 to ważna arteria ogólnokrajowa. Przyszli mieszkańcy będą więc mogli korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – przystanek Mała 02.

Mieszkańcy osiedla Bliskie Piaseczno będą mieli dostęp do bogatej oferty edukacyjnej.  W najbliższej okolicy znajdują się dobre przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.

W pobliżu znajdują się również niewielkie sklepy oraz markety popularnych sieci handlowych. Po sąsiedzku położona jest nowoczesna galeria handlowa N-Park, w której zlokalizowane są m.in. SMYK, JYSK czy Super Pharm.

Najbliższa  (oraz nieco dalsza) okolica ma wiele do zaoferowania także pod względem możliwości rekreacyjnych.  Liczne place zabaw, skateparki i siłownie na świeżym powietrzu będą stwarzały okazje do aktywnego spędzania wolnego czasu. Lasy i parki krajobrazowe w okolicach Piaseczna zachęcą do organizowania pieszych czy rowerowych wycieczek, zaś miłośnicy spływów kajakowych czy jazdy konnej również będą mogli bez przeszkód realizować swoje pasje.

Dodaj komentarz