Papierowe serwetki w gastronomii

Papierowe serwetki w gastronomii

Serwetki papierowe są ważnym wyposażeniem w lokalach gastronomicznych. Ten mały szczegół potrafi dodać klasy, ale też być użyteczny dla gości.

Serwetki gastronomiczne

Myśląc o eleganckiej restauracji widzimy w głowie stół z zastawą oraz serwetkami. One wydają się być dopełnieniem całości. Ciężko sobie wyobrazić to miejsce bez tak małego i jednocześnie znaczącego elementu jakimi są serwetki.

Są bardzo estetyczne i doskonale pełnią funkcję ozdobną na stołach.

Nie można zapomnieć o ich praktycznej stronie praktyczne. W nie klienci mogą otrzeć dłonie lub palce. W ten higieniczny sposób zadbamy o komfort gości.

Lokale gastronomiczne powinny wybierać produkty z mocniejszego papieru, tak by nie przedarły się łatwo podczas użytkowania oraz były bardziej odporne na kontakt z wilgocią.

Papierowe serwety częściowo chronią stoły lub obrus przed pobrudzeniami. Mogą również posłużyć gościom jako ochrona przed pochlapaniem w trakcie spożywania posiłku. Każdorazowo, po klientach, można je łatwo sprzątnąć i zastąpić nowymi.

Dzięki materiałowi nie generujemy większej ilości zużytego plastiku.

W przypadku lokali gastronomicznych przygotowujących przyjęcia serwetki będą dopełnieniem stylizacji sali. Ich rodzaje dowolnie dopasujemy pod tematykę.

Możliwości stylizacji z serwetkami 

Serwetki papierowe w lokalu mogą znajdować się w ozdobnym pojemniku, albo być włożone bezpośredni pod sztućce. Właściwe ułożenie robi z nich ciekawą dekoracją na stole i może urozmaicać aranżację.

Bardzo funkcjonalnym sposobem przygotowania serwetek dla gości jest ułożenie ich w kieszonkę, do której wsuwa się łyżkę, widelec oraz nóż. Taki pakiet robi wrażenie, kiedy jest przynoszony wraz z daniem. W tym celu warto wybrać serwetki składające się z kilku trwalszych warstw.

Ciekawym pomysłem jest zakup ażurowych serwetek papierowych, które mogą służyć pod wazon na kwiaty lub duże naczynie.

Serwetki ozdobne o różnych wzorach i fakturach

W sklepie internetowym oferującym serwetki znajdziemy nie tylko produkty w klasycznej bieli, ale również w różnych barwach.

Mimo, że są detalem, bardzo efektownie wyglądają kiedy ich stylistyka jest dopasowana do wnętrza pomieszczenia, w którym przyjmowani są goście. Kompatybilny wizerunek zwiększa uczucie szyku i perfekcji miejsca.

W ofercie znajdziemy gładkie serwetki oraz produkty premium, które posiadają tłoczenia lub wycinane elementy na krawędziach.

Ozdobne serwetki papierowe będą praktyczne również w każdym domu. Z powodzeniem sprawdzą się podczas rodzinnych imprez, a także spotkań okolicznościowych. Liczne motywy można dostosować pod dane wydarzenie.

Dodaj komentarz